دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
توییتر امروز از عرضه نسخه جدید TweetDeck خبر داده است که تا 30 روز دیگر فقط کاربران توییتر بلو به آن دسترسی خواهند داشت.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
دیروز عده زیادی از کاربران اعلام کردند که TweetDeck از دسترس خارج شده است. حالا توییتر خبر داده که نسخه جدید و بهبودیافته‌ای از این سرویس را راه‌اندازی کرده است. ولی به‌زودی فقط کاربرانی می‌توانند از TweetDeck استفاده کنند که مشترک توییتر بلو باشند.
صفحه رسمی پشتیبانی توییتر در توییتی اعلام کرد که نسخه جدید TweetDeck در دسترس کاربران قرار گرفته است و افراد می‌توانند با رفتن به آدرس tweetdeck.twitter.com و انتخاب گزینه Try the new TweetDeck از منوی پایین چپ صفحه این نسخه را فعال کنند.
بااین‌حال، در این خبر گفته شده است که تا 30 روز دیگر، تنها کاربران سرویس توییتر بلو می‌توانند به استفاده از TweetDeck ادامه دهند. به‌عبارت دیگر، اگر اشتراک پولی این شبکه اجتماعی را نداشته باشید، قابلیت استفاده از این ابزار را از دست خواهید داد.
توییتر همچنین اعلام کرده است که قابلیت Teams درحال‌حاضر موقتاً غیرفعال شده و در هفته‌های آینده دوباره در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. گفتنی است که نسخه جدید TweetDeck از سال 2021 در دست توسعه بود.
توییتر هنوز رسماً اعلام نکرده است که چه اتفاقی برای نسخه قدیمی TweetDeck خواهد افتاد، اما دو کارمند این شرکت در توییت‌هایی گفته‌اند که با تغییرات اخیر ظاهراً نسخه قدیمی این سرویس را از کار افتاده‌اند. به‌همین خاطر، توییتر همه کاربران را به پیش‌نمایش نسخه جدید انتقال خواهد داد.
البته کارمندان توییتر می‌گویند منشأ مشکل نسخه قدیمی TweetDeck حذف APIهای قدیمی این شبکه اجتماعی به‌منظور جلوگیری از استخراج داده بوده است. ظاهراً این اظهارات پاسخی به نظریه‌های کاربرانی است که مدعی بودند محدودسازی تعداد نمایش توییت‌ها باعث بروز مشکل در این سرویس شده است.
ایلان ماسک چند روز پیش ابتدا دسترسی کاربران غیرعضو به توییت‌ها را ناممکن کرد و سپس محدودیت‌هایی را برای تعداد توییت‌های قابل نمایش در نظر گرفت. با توجه به این که این محدودیت‌ها برای کاربران توییتر بلو کمتر است و حالا TweetDeck هم منحصر به کاربران این اشتراک پولی خواهد شد، به‌نظر می‌رسد که مالک این شبکه اجتماعی هر طور شده می‌خواهد آمار فروش سرویس بلو را افزایش دهد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster