متا قصد دارد سرویس دانلود مستقیم اپلیکیشن توسط کاربران را از طریق فیسبوک ممکن کند. در صورت ایجاد چنین سرویسی می‌تواند رقیب اصلی برای گوگل پلی و اپ استور باشد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، متا قصد دارد سرویس دانلود مستقیم اپلیکیشن را به ساکنان اتحادیه اروپا ارائه کند. در صورت ایجاد […]
متا قصد دارد سرویس دانلود مستقیم اپلیکیشن توسط کاربران را از طریق فیسبوک ممکن کند. در صورت ایجاد چنین سرویسی می‌تواند رقیب اصلی برای گوگل پلی و اپ استور باشد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، متا قصد دارد سرویس دانلود مستقیم اپلیکیشن را به ساکنان اتحادیه اروپا ارائه کند. در صورت ایجاد چنین تغییر بزرگی فیسبوک رقیب مستقیم گوگل پلی و اپ استور خواهد شد. به گفته این شرکت نوع جدید تبلیغات در فیسبوک نیز به صورت آزمایشی پیش از پایان سال در اختیار برخی توسعه دهندگان اندروید قرار خواهد گرفت. در حالی متا به چنین تصمیمی رسیده است که قانون بازارهای دیجیتال در اتحادیه اروپا تصویب شده بود. این قانون اعلام کرد اپل و گوگل همچون دربان در صنعت اپلیکیشن هستند و از آنها خواسته شد تا درها را برای دانلود اپلیکیشن‌ها باز کنند. در صورت ایجاد این تغییر امکان دانلود اپلیکیشن‌ها با روش‌های دیگر ممکن خواهد شد.
با وجود امکان بارگیری اپلیکیشن‌ها به صورت ساید لود در اندروید، کاربران گوگل مجبور به استفاده از سیستم مالی پلی استور هستند. همچنین امکان دانلود از منابع خارجی همزمان با دریافت هشدارهای ترسناک خواهد بود. اما فیسبوک آغاز حالت آزمایش فروشگاهی را در اندروید منطقی تر از دیگر سیستم عامل‌ها می‌داند.
متا به توسعه دهندگان اعلام کرد در سیستم جدید نرخ تبدیل برای تبلیغات در زمان نصب اپلیکیشن افزایش می‌یابد. این شرکت در حال حاضر قصد دریافت کارمزد از خریدهای درون برنامه‌ای را ندارد. بدین ترتیب توسعه دهندگان میتوانند سیستم مالی مد نظر خود را پیاده‌سازی کنند.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی

در گزارش های قبلی اعلام شد گوشی زدقایپ ۵ دارای تغییراتی از نظر نمایشگر بیرونی خواهد داشت. احتمالا نمایشگر بیرونی این گوشی به ۳.۴ اینچ خواهد رسید. در حالیکه پر نسخه قبلی تنها ۱.۹ اینچ بوده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، تغییرات ایجاد شده روی گوشی تاشوی بعدی سامسونگ به کاربران […]

توییتر ساخت یک اپلیکیشن ویدیویی را آغاز کرده و طبق اعلام ماسک فرار است از آن در تلویزیون های هوشمند استفاده شود. تصمیم اخیر به برنامه های جدید این شرکت مرتبط است که بخشی از آن تولید ویدیو و محتواهای مرتبط با آن برای این پلتفرم است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، […]

یکی از روش‌های افزایش تعداد دنبال کنندگان در حساب اینستاگرام کسب و کارتان این است که آدرس پیج را از طریق پیامک برای مشتریان فعلی و مخاطبان هدف خود ارسال کنید.

طبق اعلام گوگل اکنون گوگل لنز به ویژگی جدیدی مجهز شده است که طی آن قادر به تشخیص بیماری پوستی از روی عکس است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اکنون کاربران می توانند شرایط برخی مشکلات پوستی را در گوگل لنز جستجو کنند. به گفته گوگل در صورت نشان دادن تصاویری در […]


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster