دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مسئولان تیک تاک برای ارتقای همکاری‌های تجاری اقتصادی به تهران می‌آیند می‌آیند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اتاق بازرگانی خبر داده که مدیران شرکت «Anext» به ایران سفر می‌کنند. بر اساس فایلی که اتاق بازرگانی ایران همزمان با این خبر منتشر کرده به نظر می‌رسد این گروه با تیک تاک در ارتباط است هرچند جستجو در فضای اینترنت درباره ارتباط Anext، شرکت تیک‌تاک و حتی دوئین (Douyin) نتیجه چندان مستقیمی به دست نمی‌آید. رسانه‌های زیادی نیز بر اساس خبر اتاق بازرگانی اعلام کرده‌اند مسئولان تیک تاک به ایران می‌آیند.
به گفته اتاق بازرگانی این شرکت به دعوت رسمی مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صمت و به منظور آشنایی با ظرفیت‌­ها و توانمندی‌­های بنگاه‌­های تولیدی و تامین‌کنندگان ایرانی، حضور در نمایشگاه الکامپ و بهبود سطح همکاری‌های تجاری-اقتصادی بین دو کشور به تهران آمده‌اند.
در نهایت هم گفته شده اتاق بازرگانی تهران در نظر دارد یک همایش تجاری را برای دیدار و مذاکره فعالان اقتصادی ایرانی با رئیس هیات مدیره و مدیرعامل این شرکت و آشنایی با فرصت‌های ورود به بازار چین از طریق پلتفرم‌های معتبر در چین، در ساعت ۹ صبح روز یکشنبه مورخ ۱۱ تیرماه ١۴٠٢ در محل ساختمان اصلی اتاق تهران در خیابان وزرا برگزار کند.
دیجیاتو به شکل مستقل نمی‌تواند ارتباط میان شرکت Anext و گروه دوئین با تیک‌تاک را تایید کند و خبر منتشر شده از سوی اتاق بازرگانی تا حد زیادی مبهم است. نکته جالب اینجاست که ظرفیت ثبت نام برای حضور در این جلسه هم به سرعت به اتمام رسیده است!
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster