دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در این آزمایش، کاربران استفاده کننده از مسدودکننده‌ها، پیغامی مبنی بر غیرفعال کردن یا خرید سرویس پریمیوم دریافت خواهند کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
یوتوب با ویژگی جدید خود، تماشای ویدیوها را برای بینندگانی که از مسدودکننده تبلیغات استفاده می‌کنند، سخت کرده است. در حال حاضر، این شرکت با انجام یک آزمایش کوچک در سطح جهانی، از کاربرانی که مسدودکننده‌های تبلیغاتی آن‌ها فعال است، می‌خواهد تا آن را غیرفعال کنند یا مشترک سرویس پریمیوم شوند.
همانطور که برخی نشریات از جمله Android Authority گزارش کرده‌اند، ویژگی جدید یوتوب باعث می‌شود تا کاربران در صورت فعال بودن مسدودکننده تبلیغات آن‌ها، فقط بتوانند سه ویدیو را تماشا کنند. به دنبال انتشار این گزارش‌ها، «اولوا فالودون»، سخنگوی گوگل با ارسال یک ایمیل به The Verge، ضمن تأیید این ویژگی، گفت:
«تشخیص مسدودکننده‌های تبلیغات چیز جدید نیست و ناشران دیگر نیز به‌طور مرتب از بینندگان می‌خواهند تا مسدودکننده‌های تبلیغات خود را غیرفعال کنند.»
به گفته یوتوب، کاربران با وجود این آزمایش، اعلان‌های متعددی را دریافت خواهند کرد که از آن‌ها می‌خواهد استفاده از ابزارهای مسدود کننده تبلیغات را متوقف کنند یا مشترک سرویس YouTube Premium شوند.
فالودون در ادامه ایمیل خود توضیح می‌دهد:
«غیرفعال کردن بازپخش ویدیوها را بسیار جدی می‌گیریم و تنها در صورتی آن‌ها را غیرفعال می‌کنیم که بینندگان درخواست‌های مکرر برای نمایش تبلیغات در یوتوب را نادیده بگیرند. در صورتی که بینندگان احساس کنند که استفاده از مسدودکننده تبلیغات توسط آن‌ها به‌طور نادرست تشخیص داده شده، می‌‎توانند بازخورد خود را با کلیک کردن روی پیوند موجود در درخواست به اشتراک بگذارند.»
تمام این اقدامات نشان می‌دهد که یوتوب قصد دارد موضع خود در برابر مسدودکننده‌های تبلیغات را سخت‌تر کند و نمایش تبلیغات توسط آن برای ارائه خدمات رایگان به تولیدکنندگان محتوا ضروری است.
در بخش دیگری از بیانیه این شرکت آمده است:
«مدل یوتوب که در آن از تبلیغات پشتیبانی می‌شود، از اکوسیستم متنوع سازندگان حمایت کرده و محتوای موردنظر میلیاردها نفر از سراسر جهان را به‌طور رایگان با تبلیغات در دسترس آن‌ها قرار می‌دهد.»
همانطور که گفتیم، یوتو‌ب با این ویژگی همچنین سرویس پریمیوم خود را تبلیغ می‌کند که علاوه بر حذف تبلیغات ویدیوهای آن، دارای ویژگی‌های دیگری مانند دانلود آفلاین و دسترسی به سرویس موسیقی یوتوب موزیک است. این سرویس با قیمت 11.99 دلار در ماه یا 119.99 دلار در سال فروخته می‌شود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster