دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ساتیا نادلا ضمن اعلام این موضوع، سونی و استراتژی رقابتی آن را مقصر توسعه بازی‌های انحصاری اعلام کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«ساتیا نادلا»، مدیرعامل مایکروسافت گفته که دوست دارد از شر بازی‌های انحصاری کنسول‌ها خلاص شود، اما رقابت با سونی را مقصر این امر اعلام کرده است. نادلا این اظهارات را به‌عنوان بخشی از شهادت خود در دادگاه FTC با مایکرو‌سافت بیان کرد و همچنین در مورد استراتژی بازی‌های ابری مایکروسافت، اهداف داخلی این شرکت و موارد دیگری صحبت کرد.
در جریان این دادگاه، هنگام بحث در مورد تمرکز مایکروسافت روی ارائه نرم‌افزارها در پلتفرم‌های مختلف، از نادلا در مورد عناوین انحصاری ایکس باکس سؤال شد. او در پاسخ گفت:
«اگر به من بستگی داشت، دوست داشتم از شر کل انحصاری‌های کنسول‌ها خلاص شوم، اما این وظیفه من نیست که به‌ویژه به‌عنوان یک بازیکن کم سهم در بازار کنسول، چنین چیزی را تعریف کنم. بازیکن برتر این حوزه [سونی] رقابت در بازار را با استفاده از موارد انحصاری تعریف کرده است و من هیچ علاقه‌ای به آن ندارم.»
نادلا در حالی اظهارات خود را بیان کرده که «جیم رایان»، رئیس پلی استیشن و پلتفرم رقیب اخیراً اعتراف کرده بود که انحصاری‌‍‌های ایکس باکس مانند Starfield ضد رقابتی نیستند. رایان همچنین گفته بود که ناشران فکر می‌کنند سرویس ایکس باکس Game Pass باعث تضعیف ارزش بازار ویدیو گیم می‌شود.
مدیرعامل مایکروسافت در حالی نظر خود درباره بازی‌های انحصاری را ارائه کرده که به‌خوبی می‌داند عناوین انحصاری باعث پذیرش کنسول‌ها می‌شوند.
ماه گذشته، یک دادگاه فدرال حکمی را صادر کرد که به‌طور موقت از کامل‌شدن معامله خرید اکتیویژن بلیزارد توسط مایکروسافت جلوگیری می‌کرد. کمیسیون تجارت فدرال آمریکا (FTC) نیز به‌تازگی از دادگاه‌ها خواسته بود مانع از انعقاد قریب‌الوقوع این قرارداد شوند. FTC باور دارد که مایکروسافت با خرید اکتیویژن این قدرت را خواهد داشت تا رقبا را از دسترسی به محصولات گیمینگ این شرکت محروم کند یا کیفیت بازی‌ها را برای آن‌ها کاهش دهد یا برخی محتواها را از دسترس آن‌ها دور نگه دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster