دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
مدیرعامل مایکروسافت سال گذشته اعلام کرده بود که این شرکت تا سال ۲۰۳۰ به درآمد ۵۰۰ میلیارد دلاری دست پیدا می‌کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
«ساتیا نادلا» مدیرعامل مایکروسافت سال گذشته به مدیران و اعضای هیئت مدیره اعلام کرده بود که این شرکت نرم افزاری قصد دارد تا سال مالی ۲۰۳۰ به درآمد ۵۰۰ میلیارد دلاری دست پیدا کند.
مستندات مربوط به پرونده دادگاهی که روز دوشنبه منتشر شد نشان می‌دهد ساتیا نادلا سال گذشته میلادی از چنین هدفگذاری مالی تا سال ۲۰۳۰ سخت میان آورده است و می‌خواهد سطح مالی شرکت را ارتقا بدهد. وی به مدیران و اعضای هیئت مدیره گفته بود که مایکروسافت حداقل رشد سالانه ۱۰ درصدی را تجربه خواهد کرد. در این صورت درآمد شرکت تا سال مالی ۲۰۳۰ به ۵۰۰ میلیارد دلار می‌رسد که بیش از دو برابر درآمد فعلی است. باید دید آیا این شرکت می‌تواند به چنین دستاوردی دست پیدا کند؟
  مدیرعامل ساتیا نادلا سال گذشته به مدیران و اعضای هیئت مدیره همکار گفت که شرکت نرم افزاری قصد دارد تا سال مالی 2030 به درآمد 500 میلیارد دلاری برسد که بیش از دو برابر اندازه فعلی آن است. در این وضعیت درآمد شرکت حداقل رشد ۱۰ درصدی سالانه را تجربه خواهد کرد.
مایکروسافت، یکی از با ارزش‌ترین شرکت‌های جهان، تمایلی به انتشار پیش بینی‌های مالی خود در مورد آینده ندارد ولی حالا چنین صحبت‌هایی مطرح شده و در یکی از گزارش‌های ۱۵ صفحه‌ای به همراه مستندات دیگر ۲۱ صفحه‌ای، ساتیا نادلا اعلام کرده که مایکروسافت قصد دارد با اتخاذ استراتژی‌هایی به اهداف بزرگی تا سال ۲۰۳۰ دست پیدا کند. وی همچنین پیش بینی کرده که سهامداران شرکت بازدهی خوبی را در سرمایه گذاری و رشد سهام تجربه خواهند کرد.
وی همچنین از هدفگذاری ۲۰/۲۰ صحبت به میان آورده است که شامل ۲۰ درصد رشد درآمد سالیانه و ۲۰ درصد افزایش درآمد عملیاتی برای سال ۲۰۲۰ و سال‌های بعدی بوده است. در سال ۲۰۲۰، مایکروسافت به رشد ۱۸ درصدی دست یافت و درآمدی برابر با ۱۹۸۲۷ میلیارد دلار به همراه رشد ۱۹ درصدی درآمد عملیاتی را کسب کرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster