دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
جشنواره فروش اقساطی موتورسیکلت از روز هشتم تا شانزدهم تیرماه برقرار است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت نیکران موتور پاسارگاد یکی از فعالان شناخته‌شده در بازار موتورسیکلت ایران است. موتورسیکلت‌های برند بنلی توسط این شرکت به بازار عرضه می‌شوند. همچنین نیکران موتور در سراسر کشور نمایندگی‌های فروش و خدمات پس از فروش نیز دایر کرده است. حال شرایط فروش اقساطی موتورسیکلت توسط نیکران موتور پاسارگاد اعلام شده.
جشنواره فروش اقساطی موتورسیکلت از روز هشتم تا شانزدهم تیرماه برقرار است. علاوه بر فروش اقساطی، موتورسیکلت‌های این شرکت با روش نقدی نیز قابل خریداری هستند. درصورت خرید نقدی موتورسیکلت از این شرکت، سه درصد تخفیف نقدی به خریداران تعلق خواهد گرفت. این شرکت بیمه بدنه و بیمه ثالث را نیز به‌عنوان هدیه برای خریداران در نظر گرفته است. نیکران موتور پاسارگاد علاوه بر موتورسیکلت‌های اسپرت بنلی، اسکوترهای برقی و همچنین موتورسیکلت‌های شهری از برندهای نسکوتر و کی وی را نیز به بازار عرضه کرده است.
درصورت تمایل به شرکت در شرایط فروش اقساطی موتورسیکلت از نیکران موتور پاسارگاد، شرایط زیر شامل حال شما خواهد شد:
بیمه بدنه (شامل بیمه سرقت) موتورسیکلت برای اولین‌بار توسط شرکت نیکران موتور پاسارگاد و با همکاری بیمه پارسیان انجام می‌گیرد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster