دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
تشریح ویژگی‌های مکالمه تصویری، برگزاری کارگاه و بازدید وزیر ارشاد از غرفه ایرانسل از جمله مهمترین بخش‌های امروز ایرانسل در الکامپ بود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ایرانسل در سومین روز نمایشگاه الکامپ، ویژگی‌های سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE) را تشریح کرد. همچنین وزیر ارشاد از جمله مسئولانی بود که امروز از غرفه این اپراتور بازدید کرد.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از روابط‌عمومی ایرانسل، با برقراری تماس تصویری بر بستر نسل‌چهارم تلفن‌همراه (ViLTE)، ویژگی‌های این سرویس برای مشترکان ایرانسل تشریح شد.
این سرویس به مشترکان این امکان را می‌دهد تا بدون نیاز به نصب برنامه‌های جانبی و تنها بر بستر شبکه نسل چهارم تلفن‌همراه، تماس تصویری درون‌شبکه‌ای برقرار کنند.
برای اینکه مشترکان بتوانند از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE) در شبکه ایرانسل بهره‌مند شوند، کافی است گوشی تلفن‌همراه‌ طرف مبدا و مقصد، از این سرویس پشتیبانی کند.
تنظیمات مربوط به سرویس (ViLTE) در گوشی‌های مختلف، متفاوت است و مشترکان نیاز است قبل از اقدام برای استفاده از این سرویس، تنظیمات آن را فعال کنند.
هنگام استفاده از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE)، شبکه نسل چهارم ثابت می‌ماند و بدون افت سرعت اینترنت، مشترکان می‌توانند از سایر برنامه‌های نیازمند مصرف اینترنت در تلفن‌همراه خود استفاده کنند.
در پی ابلاغ مصوبه شماره یک جلسه ۳۴۲ کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات مورخ ۲ بهمن ۱۴۰۱ در خصوص ارائه خدمت مکالمه ویدیویی، ایرانسل این سرویس را به مشترکان خود ارائه کرد و امروز در سومین روز نمایشگاه الکامپ که نخستین نمایشگاه پس از عرضه این سرویس محسوب می‌شود، ویژگی‌های آن برای مخاطبان نمایشگاه تشریح شد.
هزینه استفاده از سرویس تماس تصویری بر بستر نسل چهارم تلفن‌همراه (ViLTE)، بر اساس دقیقه و با تعرفه تعیین شده از سوی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی (رگولاتوری)، محاسبه می‌شود. 
در سومین روز از نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، دو کارگاه «معرفی مرکز خدمات امنیتی ابری» و «اهمیت امنیت اطلاعات و تست نفوذ در عصر دیجیتال» توسط شریک تجاری واحد راهکارهای سازمانی ایرانسل و دو کارگاه «دی فای» و «مدیر در نقش کوچ» توسط آکادمی ایرانسل برگزار شد.
اولین کارگاه در روز سوم الکامپ ۱۴۰۲ با موضوع معرفی مرکز خدمات ابری به معرفی خدمات واحد راهکارهای سازمانی ایرانسل در این زمینه اختصاص یافت. سرویس‌های مرکز خدمات ابری ویژه سازمان‌هایی است که زیرساخت و نیروی انسانی متخصص ندارند، اما می‌خواهند از خدمات ابری برای رصد و پایش بلادرنگ سایبری استفاده کنند.
دومین کارگاه با معرفی سرویس کشف نقاط ضعف شبکه و آسیب‌پذیری‌ امنیتی مشتریان سازمانی و با عنوان اهمیت امنیت اطلاعات و تست نفوذ در عصر دیجیتال توسط واحد راهکارهای سازمانی ایرانسل برگزار شد.
یکی از کارگاه های دیگر با موضوع مدیر در نقش کوچ، «همایون شهریاری» به ارائه راهکارهایی در زمینه توسعه منابع انسانی با تمرکز بر مدیریت پرداخت.
ایرانسل برگزار‌کننده رویداد جانبی «الکام تاکز» است که در روزهای نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ با هدف بررسی آخرین تحولات، روندها و چالش‌های اکوسیستم نوآوری ایران در قالب پنل‌ها و سخنرانی‌هایی برگزار می‌شود. آکادمی ایرانسل همه روزه سخنرانی‌هایی تخصصی‌ در موضوعاتی مانند تحول دیجیتال، متاورس، هوش مصنوعی و تحلیل داده، بلاک چین و فین‌تک در غرفه ایرانسل واقع در سالن ۸و۹ برگزار می‌کند.
در اولین سخنرانی الکام تاکز ایرانسل در سومین روز نمایشگاه، «امین هدایتی»، کارآفرین هوش مصنوعی به موضوع انقلاب در پلتفرم‌های دیجیتال و نقش داده در تعیین مسیر کسب و کارها و زندگی روزمره پرداخت. دومین سخنرانی نیز با موضوع بلاکچین و دنیای غیرمتمرکزها با سخنرانی «احمدجنتی‌فر»، فعال حوزه بلاکچین برگزار شد. ایرانسل در ادامه و در روز چهارشنبه ۶ تیر ۱۴۰۲، کارگاه‌های تبلیغات در جهان دیجیتال، بررسی بازار بلاکچین و NFT، هوش مصنوعی و توسعه محصول را به صورت رایگان در غرفه خود در سالن ۳۸ برگزار می‌کند و همچنین حامی سخنرانی‌ با موضوع فین‌تک در قالب رویداد الکام تاکز، در سالن ۸و۹ نمایشگاه بین‌المللی تهران است.
«محمد مهدی اسماعیلی»، وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، در روز سوم نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲ از غرفه ایرانسل در سالن اصلی بازدید کرد.
وزیر ارشاد در جریان این بازدید با آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای ایرانسل در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال آشنا شد و پیرامون فعالیت‌های مشترک اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران با صنایع فرهنگی و سرگرمی، گفت‌وگو کرد.
اسماعیلی با بیان این موضوع که بازار دیجیتال API ایرانسل، می‌تواند در سامانه‌های مرتبط با بلیط‌ فروشی زیرمجموعه وزارت ارشاد به کار گرفته شود گفت: 
«فعالیت‌های ایرانسل برای ایجاد سبک زندگی دیجیتال در میان مردم، سبد کاملی است که می‌توان از این ظرفیت‌ها برای گسترش خدمات دیجیتال در اعتلای فرهنگ و هنر نیز بهره گرفت.»
گفتنی است ایرانسل با رویکرد برنامه جامع «تحول دیجیتال»، در سالن اصلی (۳۸) و سالن ۸و۹ بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت کرده است.
این اپراتور آخرین محصولات، خدمات و دستاوردهای خود را در حوزه‌های مختلف فناوری‌های ارتباطی، هوش مصنوعی، نوآوری و تحول دیجیتال، تا ۸ تیرماه از ساعت ۸ تا ۱۶، به بازیدکنندگان و علاقه‌مندان معرفی می‌کند.
غرفه ایرانسل در نمایشگاه الکامپ ۱۴۰۲، مانند نمایشگاه‌های گذشته، تحت پوشش شبکه نسل پنج تلفن‌همراه 5G است و بازدید کنندگان می‌توانند کاربست‌های (use case) مختلف 5G را با ایرانسل تجربه کنند.
در روزهای برگزاری نمایشگاه، علاوه بر امضای تفاهم‌نامه با سازمان‌ها و کسب‌وکارها، ایرانسل در غرفه خود در سالن ۳۸، در بخش ویژه‌ای، کارگاه‌هایی با محوریت هوش مصنوعی، بلاک چین، تحول دیجیتال سازمان‌ها و صنایع، مسیر یادگیری برنامه‌نویسی، فناوری‌های مالی، مدیریت منابع انسانی، توسعه محصول، تبلیغات در جهان دیجیتال و…، همه روزه در چهار نوبت مختلف برگزار می‌کند.
همچنین ایرانسل حامی رویداد جانبی «الکام تاکز» است که در روزهای نمایشگاه با هدف بررسی آخرین تحولات، روندها و چالش‌های اکوسیستم نوآوری ایران در قالب پنل‌ها و سخنرانی‌ها برگزار می‌شود. آکادمی ایرانسل همه روزه سخنرانی‌های تخصصی را در موضوعاتی مانند تحول دیجیتال، متاورس، هوش مصنوعی و تحلیل داده، بلاک چین و فین‌تک را در غرفه ایرانسل در سالن ۸و۹ برگزار می‌کند.
«اتاق خبر» غرفه ایرانسل در سالن ۳۸ نیز میزبان خبرنگاران و اهالی رسانه است.
علاقه‌مندان به بازدید از آخرین دستاوردهای فناورانه و نوآورانه ایرانسل، می‌توانند تا ۸ تیر، از ساعت ۸ تا ۱۶ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران حضور پیدا کرده و به «سالن ۳۸» و «سالن ۸و۹» مراجعه کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster