در حالیکه چند ماه تا معرفی آیفون ۱۵ پرو مکس باقی مانده است امروز تصاویر کیس آن فاش شده است که تغییرات طراحی این گوشی پرچمدار را به ما نشان می‌دهد.
یک افشاگر مطرح به نام Majin Bu تصاویری از کیس آیفون ۱۵ پرو مکس منتشر کرده است که نشان می‌دهد این گوشی به جای دکمه سوئیچ میوت از یک دکمه سفارشی جدید استفاده خواهد کرد. دکمه سوئیچ میوت به مدت ۱۶ سال در گوشی‌های آیفون بدون تغییر باقی مانده است اما ظاهرا امسال تغییراتی در این بخش شاهد خواهیم بود. این دکمه همیشه در لبه سمت چپ بالای گوشی‌های آیفون قرار داشت و یک بازشدگی نازک و مسطح روی کیس برای آن در نظر گرفته می‌شد.
اما تصاویر کیس آیفون ۱۵ پرو مکس تغییر قابل‌توجهی را در این بخش نشان می‌دهد. بازشدگی موجود در محل دکمه سوئیچ حالا از یک طراحی عریض‌تر و گردتر بهره می‌برد و به نظر می‌رسد که این بازشدگی متعلق به یک دکمه سفارشی جدید است که جایگزیم دکمه سوئیچ خواهد شد.
شایعات قبلی نیز به این موضوع اشاره کرده بودند و گفته می‌شود دکمه جدید از یک ریز پردازنده بهره خواهد که امکان انجام کارهای مختلف را حتی در شرایطی که شارژ باتری کم است فراهم خواهد کرد. کیس آیفون ۱۵ پرو مکس همچنین دارای یک بریدگی متمایز برای ماژول دوربین است که به نظر می‌رسد در این بخش هم بهبودهایی صورت خواهد گرفت. بریدگی بزرگتر به معنای آن است که اپل احتمالا از سیستم دوربین پیشرفته‌تر در آیفون ۱۵ پرو مکس استفاده خواهد کرد.
در حال باید منتظر بمانیم و ببینیم این گوشی در نهایت با چه طراحی معرفی خواهد شد.
منبع: Gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster