دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
رایتل در این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان، آماده ارائه آخرین سرویس‌ها، دستاوردها و محصولات خود است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ با حضور فعالان عرصه فناوری از چهارم تا هفتم تیرماه برگزار می‌شود و شرکت خدمات ارتباطی رایتل با شعار «تحقق زندگی هوشمند» در این نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش روابط عمومی رایتل، این اپراتور با محوریت «خدمات‌سازمانی بر پایه هوشمندسازی» در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با اتکا به توان و دانش داخلی و ظرفیت‌سازی اقتصادی در الکامپ 2023 آماده خدمت‌رسانی به بازدیدکنندگان است.
رایتل در این نمایشگاه با حضور کارشناسان و متخصصان، آماده ارائه آخرین سرویس‌ها، دستاوردها و محصولات در جهت پشتیبانی و ظرفیت‌سازی‌های نوآورانه مبتنی بر دانش ایرانی است. همچنین بازدیدکنندگان با مراجعه به سالن‌های رایتل می‌توانند از طرح‌های متنوع و بسته‌های تخفیفی ویژه، بهره‌مند شوند.
رایتل با کمک به سازمان‌ها و شرکت‌ها در صنایع مختلف و خلق ارزش واقعی در اقتصاد دیجیتال، بازیگری تأثیرگذار در تحول دیجیتال برای پیشرفت کشور است. در همین راستا با فعالیت در حوزه‌های سامانه پردازش پلاک هوشمند، مدیریت هوشمند ناوگان حمل‌ونقل و ساختمان هوشمند تلاش می‌کند در زمینه خدمات‌سازمانی بر پایه هوشمندسازی نقش‌آفرین باشد.
علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین رایتل می‌توانند از ساعت 8 تا 16 در روزهای چهارم تا هفتم تیرماه به سالن‌های‌ 27، 9-8 و فضای باز جنوب سالن‌های 38 و 7 نمایشگاه بین‌المللی تهران مراجعه کنند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster