در حالیکه هنوز یکماه تا رویداد آنپکد سامسونگ و معرفی گوشی‌های گلکسی زد فولد ۵ و زد فلیپ ۵ باقی مانده است، امروز اطلاعات تازه‌ای درباره گلکسی زد فلیپ ۵ منتشر شده است.
سال گذشته گلکسی زد فلیپ ۴ با یک نمایشگر کاور کوچک ۱.۹ اینچی معرفی شد که کاربران کار زیادی نمی‌توانستد با این نمایشگر کاور انجام دهند. اما ظاهرا گلکسی زد فلیپ ۵ مجهز به یک نمایشگر کاور بزرگتر ۳.۴ اینچی با وضوح ۷۴۸ در ۷۲۰ پیکسل خواهد بود که به اپلیکیشن‌ها اجازه اجرا شدن خواهد داد.
طبق اطلاعات امروز، نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ ۵ صرفا یک صفحه برای نمایش نوتیفیکیشن‌ها و ویجت‌ها نخواهد بود بلکه از اپلیکیشن گوگل مپس نیز پشتیبانی خواهد کرد.
هنوز مشخص نیست که اپلیکیشن گوگل مپس تا چه اندازه در نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ ۵ قابل استفاده خواهد بود اما حدس ما این است که شما قادر به چرخاندن و دیدن جزئیات ناوبری در نمایشگر کاور این گوشی خواهید بود. اخیرا گوشی موتورولا ریزر ۴۰ اولترا توانسته بود نسخه کامل این اپلیکیشن را در نمایشگر کاور خود اجرا کند. البته اجرای این اپلیکیشن در گوشی ریزر مشکلاتی داشت که سامسونگ اگر می‌خواهد گوگل مپس را در نمایشگر کاور زد فلیپ ۵ اجرا کند باید آن مشکلات را برطرف کند.
انتظار می‌رود که سایر اپلیکیشن‌های گوگل نیز در نمایشگر کاور گلکسی زد فلیپ ۵ قابل اجرا باشند. این اپلیکیشن‌ها شامل یوتیوب و جیمیل می‌شوند. علاوه بر اپلیکیشن‌های گوگل، سامسونگ احتمالا سازگاری با اپلیکیشن‌های One UI را نیز برای نمایشگر کاور زد فلیپ ۵ فراهم خواهد کرد. البته ما انتظار نداریم که این نمایشگر مثل نمایشگر دوم گلکسی زد فولد ۵ پیشترفته باشد اما در هر حال، یک ارتقا قابل توجه نسبت به گلکسی زد فلیپ ۴ خواهد داشت.
گلکسی زد فلیپ ۵ علاوه بر نمایشگر در بخش داخلی نیز ارتقاهایی خواهد داشت و باید ببینیم سامسونگ چه فکرهایی براین گوشی در سر دارد.
منبع: Gizchina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster