دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در اطلاعیه‌ای کوتاه، دلیل اختلال امروز اینترنت را اعلام کرد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
پس از اختلالات شدید اینترنت بین‌الملل در ظهر امروز، رگولاتوری در بیانیه کوتاهی دلیل این اختلالات را قطعی لینک‌های اینترنت بین‌الملل از سمت ارمنستان واقع در کشور گرجستان دانست.
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پی قطعی امروز اینترنت، اطلاعیه‌ای منتشر کرد. طبق این اطلاعیه، امروز راس ساعت ۱۲:۲۲ برخی از لینک‌های اینترنت بین‌الملل ورودی از سمت کشور ارمنستان در خاک کشور گرجستان قطع شده بود.
در اطلاعیه رگولاتوری آمده است که پهنای باند مورد نیاز توسط شرکت ارتباطات زیرساخت از سایر مسیرهای ورودی تامین شده است. همچنین میزان پهنای باند بین‌الملل به‌اندازه دوبرابر نیاز کاربران در کشور وجود داشته و اینترنت در شرایط پایدار قرار دارد.
ظهر امروز عده‌ای از کاربران از اختلالات شدید روی اینترنت خود خبر دادند. مدیران شرکت‌ها نیز اعلام کردند که اینترنت بین‌الملل آن‌ها با مشکل مواجه شده است. با این حال، اختلالات اینترنتی هنوز برای برخی کاربران وجود دارد و رادار ابر آروان همچنان اختلال‌های زیادی را در شبکه اینترنت کشور نشان می‌دهد.
بیش از ۹ماه است که از اختلالات شدید اینترنت و محدودیت‌های اعمال‌‌شده روی آن می‌گذرد. در طول این مدت، شفاف‌سازی‌های اندکی در مورد این اختلالات توسط دولت صورت گرفته است. ناگفته نماند سایت مرکز تبادل ترافیک داده تهران (IXP)که وضعیت ترافیک داخلی را نیز نشان می‌داد مدت‌هاست که از دسترس خارج شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster