سامسونگ اپلیکیشن Galaxy Enhance-X را سال گذشته معرفی کرد، اما به خاطر عدم پشتیبانی اندروید ۱۳ آن را حذف کرد. با این حال، این اپلیکیشن اوایل امسال مجددا در نسخه بتا برای سری گلکسی S23 عرضه شد و حالا برای گوشی‌های بیشتری ارائه شده است.
سامسونگ اعلام کرده است که اپلیکیشن Galaxy Enhance-X اکنون برای گوشی‌های سری گلکسی S20 و مدل‌های جدیدتر، سری گلکسی نوت ۲۰، گلکسی زد فلیپ ۴ و مدل‌های جدیدتر و گوشی گلکسی زد فولد ۲ و مدل‌های جدیدتر قابل دسترس است.
خبر خوب اینکه سامسونگ گفته است این اپلیکیشن برای سری گلکسی A،‌سری گلکسی M و برخی تبلت‌های این شرکت نیز عرضه خواهد شد. البته سامسونگ به زمان دقیق آن اشاره نکرده است.
اپلیکیشن Galaxy Enhance-X دارای قابلیت‌های ویرایش عکس زیادی است که از آن جمله می‌توان به افزایش سایز، حذف سایه، حذف الگوی موجدار و امکان بازیابی عکس‌های قدیمی اشاره کرد.
به غیر از این قابلیت‌ها، قابلیت‌های جالب دیگری مثل ابزار HDR، کاهش تاری عکس، حذف بازتاب، اصلاح انحراف لنز و گزینه فیکس خودکار نیز در این اپلیکیشن ارائه شده‌اند. بنابراین اگر قابلیت‌های ویرایش Gallery شما را راضی نمی‌کنند می‌توانید از Galaxy Enhance-X استفاده کنید.
شما می‌توانید این اپلیکیشن را از فروشگاه گلکسی استور دانلود کنید.
منبع: Androidauthority
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster