دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اظهارات رئیس سازمان بازرسی درحالی صورت می‌گیرد که سامانه یکپارچه خودرو در تأمین انتظارات مشتریان شکست خورده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
خدائیان، رئیس سازمان بازرسی کل کشور گفت: «مطالبات معوق مالیاتی بالغ بر ۷ هزار و ۳۱۰ میلیارد تومانی با پیگیری سازمان بازرسی از محل شرکت‌های صوری و کارت‌های بازرگانی استیجاری وصول شد. برخی از خودروسازان طی سال گذشته اقدام به عرضه خودرو در بورس کرده‌اند که این کار منجر به افزایش قیمت خودرو در کشور شد. امسال قیمت خودرو درنتیجه اقدامات دولت تعدیل شد. اما برخی از خودروسازان دوباره با هدف افزایش قیمت، قصد عرضه خودرو در بورس را دارند؛ درحالی‌که ما و دولت با این اقدام مخالف هستیم.»
اظهارات رئیس سازمان بازرسی درحالی صورت می‌گیرد که سامانه یکپارچه خودرو در تأمین انتظارات مشتریان شکست خورده است. این سامانه موفق نشد شرایط تحویل زودهنگام خودرو را برای مشتریان فراهم کند. خودروسازان نیز تاکنون همکاری چندانی با وزارت صمت در راه‌اندازی این سامانه نشان نداده‌اند. درنتیجه این ناهماهنگی، موعد تحویل بسیاری از خودروها به سال 1403 موکول شده است. در سوی دیگر، خودروسازان عملکرد قابل‌قبولی در ارائه خودروهای فروخته‌شده در بورس کالا نداشته‌اند؛ این خودروها با تأخیر بسیار به دست مشتریان رسیده‌‌اند؛ بنابراین در هر دو سوی این ماجرا مشکلات قابل‌توجهی برای مصرف‌کنندگان وجود دارد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster