دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
عمده فعالیت این شرکت در یک سال اخیر بازاریابی، فروش و توسعه نرم‌افزار پاد بوده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
صورت‌های مالی شرکت سرزمین هوشمند پاد از درآمد 829 میلیون تومانی و سود خالص 40 میلیون تومانی این شرکت حکایت دارد.
آن‌طور که در صورت‌های مالی حسابرسی‌شده منتهی به سال 1401 این شرکت در کدال آمده، شرکت سرزمین هوشمند پاد از سال 1393 تأسیس شده است و عمده فعالیت آن در یک سال اخیر بازاریابی، فروش و توسعه نرم‌افزار پاد بوده. میانگین تعداد کارمندان آن نیز در سال 1401، چهار نفر ذکر شده است.
این شرکت در سال گذشته نزدیک به 830 میلیون تومان درآمد از ارائه خدمات داشته. با کسر هزینه‌ها و مالیات، سود خالص سرزمین هوشمند پاد در سال 1401 حدود 40 میلیون تومان گزارش شده است.
درآمد این شرکت از دو طریق «فروش بسته‌های API» و «پشتیبانی نرم‌افزار پاد» حاصل شده.
درآمد شناسایی‌شده بابت فروش بسته‌های API مربوط به فراخوان اطلاعات از کسب‌وکارها از سوی تأمین‌کنندگان است که برای سال گذشته نزدیک به 80 میلیون تومان گزارش شده. بخش اصلی درآمد سرزمین هوشمند پاد، درآمد حاصل از قرارداد منعقدشده بین این شرکت و بانک پاسارگاد است که به توسعه و پشتیبانی نرم‌افزار پاد می‌پردازد. درآمد از این مسیر برای سال گذشته 829 میلیون و 700 هزار تومان گزارش شده است.
اما مشتریان بسته‌های API این شرکت چه کسب‌وکارهایی هستند؟ آن‌طور که در صورت‌های مالی آمده است، فناوری اطلاعات سلامت آکسون، سپهر سلامت کویر ایساتیس (پذیرش 24) و ایوان رایان پیام (جیبیت) این خدمت را در سال گذشته دریافت کرده‌اند.
هزینه خدمات شرکت سرزمین هوشمند پاد برای آکسون در سال گذشته 11 میلیون تومان، پذیرش 24 بیش از 53 میلیون تومان و جیبیت نیز 14 میلیون تومان گزارش شده است.
در یک سال گذشته این مجموعه 287 میلیون تومان بابت حق‌الزحمه پرسنل توسعه و پشتیبانی نرم‌افزار پاد پرداخت کرده. همچنین یکی از بخش‌های جالب سایر هزینه‌ها، هزینه 7 میلیون و 300 هزار تومانی برای تولید محتواست. 14 میلیون تومان نیز صرف آبدارخانه و پذیرایی شده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster