دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در این رکوردشکنی، کوئنیگزگ از ابرخودروی رگرا استفاده کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
چند هفته قبل بود که کمپانی ریمک توانست با ابرخودروی نِورا رکورد سریع‌ترین شتابگیری تا 400 کیلومتر در ساعت و توقف مجدد را بشکند. این امر چندان به مذاق کوئنیگزگ خوش نیامده و شرکت سوئدی موفق شد دوباره این رکورد را به نام خود ثبت کند. در این رکوردشکنی، کوئنیگزگ از ابرخودروی رگرا استفاده کرده است؛ مدلی که در بین قیاس با ریمک نورا و سایر رقبا کاملاً مسن محسوب می‌شود! نکته جالب اینکه این ابرخودروی سوئدی قبلاً رکورد 0-400-0 را به نام خود ثبت کرده بود!
رکورد جدید کوئنیگزگ رگرا برابر با 28.81 ثانیه است. این رقم در مقایسه با رکورد 29.94 ثانیه‌ای ریمک نورا بیش از یک ثانیه بهتر است. بد نیست اشاره کنیم رکورد قبلی رگرا که در سال 2019 ثبت شد، برابر با 31.34 ثانیه بود. همچنین کوئنیگزگ که سماجت و تعصب عجیبی روی رکورد 0-400-0 است، در سال 2017 با مدل اگرا S زمان 33.29 ثانیه را ثبت کرده بود.
رکوردگیری جدید کوئنیگزگ رگرا یک نکته دیگر دارد. این ابرخودروی سوئدی حالا رکورد 0-402-0 کیلومتر را نیز با زمان 29.6 ثانیه به نام خود ثبت کرده است. برای اطمینان از صحت رکوردهای این ابرخودروی 8 ساله، تمامی زمان‌ها با تجهیزات پیشرفته شرکت معروف ریس‌لاجیک اندازه‌گیری شده‌اند.
کوئنیگزگ رکورد جدید رگرا را در باند فرودگاه Örebro ثبت کرده است. این فرودگاه در غرب استکهلم قرار دارد و طول باند آن به 3.274 متر می‌رسد. خودروساز سوئدی می‌گوید در مقایسه با رکوردگیری‌های قبلی سطح باند این فرودگاه هموارتر بود. همچنین تایرهای میشلن پایلوت اسپرت کاپ 2 نیز در رکوردشکنی رگرا نقش بسیار مثبتی داشته‌اند.
در جدول زیر می‌توانید رکوردهای کوئنیگزگ رگرا را به تفکیک مشاهده کنید:
کوئنیگزگ به‌احتمال قوی رکوردهایی بهتر از این‌ها ثبت خواهد کرد؛ زیرا ابرخودروی Jesko Absolute را هنوز وارد میدان نکرده است! بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که از ابرخودروی رگرا فقط 80 دستگاه در کره خاکی وجود دارد. آخرین دستگاه از این ابرخودروی رکوردشکن در سال 2022 به دست مشتری رسید.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster