اخیرا یک تصویر با کیفیت از گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ پیش از معرفی منتشر شد که نخستین تصویر واقعی از این گوشی محسوب میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق شایعات زمان معرفی گوشی های پرچمدار بعدی سامسونگ اوایل مردادماه خواهد بود. تاکنون خبرهای زیادی در مورد گوشی گلکسی زد فولد […]
اخیرا یک تصویر با کیفیت از گلکسی زد فولد ۵ سامسونگ پیش از معرفی منتشر شد که نخستین تصویر واقعی از این گوشی محسوب میشود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، طبق شایعات زمان معرفی گوشی های پرچمدار بعدی سامسونگ اوایل مردادماه خواهد بود. تاکنون خبرهای زیادی در مورد گوشی گلکسی زد فولد ۵ منتشر شده است. اخیرا نیز جدیدترین تصویر از آن به بیرون درز کرده که توسط یک افشاگر به نام MySmartPrice انجام شده است. این تصویر تبلیغاتی بخشی از طراحی این گوشی را نشان می دهد.
در این تصویر نمایی از لبه پایینی این گوشی دیده میشود که در آن قرارگیری دوربین ها، صفحه داخلی و قلم استایلوس قابل مشاهده است. در این تصویر شباهت بسیار زیاد آن به گوشی نسل قبل نیز نشان داده میشود. تنها تفاوت آنها وجود حاشیه های باریک تر در نمایشگر داخلی است که به واسطه آن و ایجاد فضای بیشتر انجام چند برنامه در کنار هم امکانپذیر خواهد شد. همچنین این گوشی نیز مانند نسخه قبلی فاقد جایگاهی برای قرارگیری قلم است.
تغییر دیگر محل قرارگیری فلش در گوشی گلکسی زد فولد ۵ است. در مدل قبلی فلش در زیر ماژول ها قرار داشت. اما در نسخه جدید در سمت ماژول ها قرار گرفته است. محل قرارگیری دیگر اجزا همانند نسخه سابق است.
طبق شایعات گوشی تاشو بعدی سامسونگ همانند S23 Ultra به پردازنده اسنپدراگون ۸ نسل ۲ با نسخه اختصاصی مجهز خواهد بود. همچنین ۱۲ گیگابایت رم و حداکثر ۱ ترابایت حافظه نیز در این گوشی قرار داد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster