زمان‌بندی کردن پست‌ها در اینستاگرام می‌تواند ابزار فوق‌العاده مفیدی باشد که اکنون در اختیار شماست. فرقی نمی‌کند که برای سرگرمی پست می‌گذارید یا برای تبلیغ برند شخصی خود، این قابلیت می‌تواند به ساده‌تر کردن فرآیند ارسال پست‌ها و صرفه‌جویی در وقت شما کمک کند.
زمان‌بندی پست‌های اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که به طور منظم برای عکس‌ها و فیلم‌های خود برنامه‌ریزی کرده و آن‌ها را پست کنید و در عین حال وقت خود را برای فعالیت‌های دیگر آزاد کنید.
برای یادگیری نحوه زمان‌بندی پست‌ها در برنامه اینستاگرام تا پایان این آموزش با ما همراه باشید.
در زمان نوشتن این آموزش تنها پروفایل‌های حرفه‌ای (Professional profiles) اینستاگرام قادر به زمان‌بندی پست‌های خود هستند، بنابراین اگر قصد پست کردن عکس‌هایتان در زمان مشخصی را دارید، حتما پروفایل خود را در تنظیمات حساب خود، به پروفایلی حرفه‌ای تبدیل کنید.
هنگامی که این کار را انجام دادید، می‌توانید پست‌هایتان را در اینستاگرام زمان‌بندی کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:
پس از انجام این کار، پست انتخابی شما در زمان مورد نظر به اشتراک گذاشته خواهد شد.
اینستاگرام به شما این امکان را می‌دهد که روزانه حداکثر ۲۵ پست را با تاریخ‌هایی تا ۷۵ روز زمان‌بندی کنید. برای مشاهده پست‌های زمان‌بندی شده خود را در برنامه اینستاگرام، مراحل زیر را دنبال کنید:
در این بخش می‌توانید پست‌های زمان‌بندی شده خود را مشاهده، ویرایش، زمان‌بندی مجدد یا حذف کنید.
قبلاً برای زمان‌بندی پست‌ها در اینستاگرام به ابزارها یا برنامه‌های شخص ثالث نیاز داشتید اما اکنون، با قابلیت زمان‌بندی رسمی این پلتفرم، می‌توانید به راحتی پست‌ها را از داخل خود برنامه اینستاگرام زمان‌بندی کنید.
این قابلیت برای افراد و شرکت‌های شلوغی که وقت کافی برای فعالیت همیگشی در اینستاگرام ندارند اما این فعالیت برای کسب و کار آن‌ها ضروری است، قابلیتی بسیار کاربردی محسوب می‌شود.
خانواده ما

source
سئو سایت

توسط digitalwebmaster