آمازون شروع به استفاده از هوش مصنوعی برای خلاصه کردن نقد و بررسی برخی محصولات کرده است. این کار باعث سرعت بخشیدن به تجربه خرید مشتریان خواهد شد و زمان خواندن نقد و بررسی‌هایی که توسط سایرین گذاشته شده است را کوتاه‌تر خواهد کرد.
این قابلیت فعلا فقط در نسخه موبایلی آمازون و فقط برای برخی محصولات منتخب قابل دسترس است. آمازون درباره این قابلیت به‌طور رسمی صحبت‌ نکرده است اما گفته است که در همه کسب‌وکارهای خود روی فناوری هوش مصنوعی سرمایه‌گذاری می‌کند. خوشبختانه این سرمایه‌گذاری باعث خواهد شد تا هوش مصنوعی بتواند نقد و بررسی‌های فیک را تشخیص دهد و حذف کند.
بعد از معرفی موجی از محصولات هوش مصنوعی مثل چت‌بات‌های ChatGPT و گوگل بارد، بسیاری از شرکت‌های بزرگ و کوچک به دنبال بهبود کسب‌وکارهای خود با استفاده از هوش مصنوعی هستند.
هنوز مشخص نیست که قابلیت خلاصه سازی نقد و بررسی محصولات از چه زمانی به‌طور گستده اجرایی خواهد شد اما این شرکت گفته است که خود را متعهد به استفاده از هوش مصنوعی در سایت فروشگاه خود می‌داند.
موفقیت ChatGPT باعث شده تا شرکت‌های دیگری نیز به وارد رقابت با OpenAI بشوند و هم‌اکنون چنین مدل زبانی به بازار ارائه شده است که باعث افزایش رقابت در این حوزه شده است. این رقابت‌ها باعث خواهد شد تا مدل‌های هوش مصنوعی بهتری ارائه شوند و شاهد پیشرفت چشمگیری در این حوزه باشیم.
منبع: Digitaltrends
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster