مایکروسافت امروز از همه اعضای پروژه ویندوز اینسایدر دعوت کرد تا آپدیت جدید زیرسیستم ویندوز ۱۱ برای اندروید را تست کنند. این آپدیت با شماره ورژن ۲۳۰۵.۴۰۰۰۰.۴.۰ عرضه شده و شامل قابلیت‌های جدیدی است. یکی از این قابلیت‌ها امکان اشتراک‌گذاری فایل است. همچنین بهینه‌سازی‌هایی برای بخش تنظیمات اپلیکیشن ارائه شده است. برخی مشکلات رندرینگ گرافیکی نیز حل شده‌اند. لیست کامل تغییرات آپدیت جدید شامل موارد زیر می‌شود:
مایکروسافت براساس بازخودرهایی که از کاربران دریافت کرده است، اکنون از فولدرهای اشتراک‌گذاری شده بین ویندوز ۱۱ و زیرسیستم اندروید پشتیبانی می‌کند. شما در زیر سیستم اندروید می‌توانید مستقیما از فولدرهای سیستمی مثل Docs برای آپلود عکس‌ها یا ویرایش ویدیوها در اپلیکیشن‌ها استفاده کنید. این پروسه بسیار ساده بوده و کاربران می‌توانند از آن لذت ببرند.
قابلیت اشتراک گذاری پوشه به‌طور پیش‌فرش برای کاربران نسخه پیش‌نمایش فعال است و آن‌ها می‌توانند آن را در تنظیمات زیرسیستم ویندوز برای اندروید فعال یا غیرفعال کنند. در صورت فعال سازی این قابلیت، برای مثال پوشه پروفایل کاربری ویندوز “C:UsersJohn Doe” به عنوان /sdcard/Windows در زیرسیستم اندروید به اشتراک گذاشته خواهد شد.
در بخش امنیت نیز اپلیکیشن های اندروید فقط قادر به رویت و ویرایش فایل ها با کسب رضایت کاربران خواهند بود. این اپلیکیشن ها باید برای کسب رضایت کاربران یک دیالوگ سیستمی نشان دهند و کاربران می توانند هر زمان که خواستند رضایت خود را پس بگیرند. آپدیت جدید زیر سیستم اندروید همچنین مانع از آن خواهد شد تا اپلیکیشن های آلوده بتوانند از رضایت شما برای اسکن همه اپلیکیشن های اندرویدی سوءستفاده کنند.
منبع: Gizchina

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster