رویداد گلکسی آنپکد بعدی سامسونگ در مردادماه امسال برگزار می‌شود. در این مراسم از گوشی های تاشو جدید این شرکت همراه با نسل ۶ ساعت های هوشمند رونمایی خواهد شد. شایعات جدید می گویند سامسونگ در این ساعت از تراشه جدید اگزینوس استفاده کرده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تراشه […]
رویداد گلکسی آنپکد بعدی سامسونگ در مردادماه امسال برگزار می‌شود. در این مراسم از گوشی های تاشو جدید این شرکت همراه با نسل ۶ ساعت های هوشمند رونمایی خواهد شد. شایعات جدید می گویند سامسونگ در این ساعت از تراشه جدید اگزینوس استفاده کرده است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سامسونگ تراشه جدیدی با نام S5E5515 را برای دریافت تاییدیه بلوتوث ثبت کرده است. این در حالی است که پیش از این تراشه های اگزینوس W920 که در ساعت های نسل قبل مورد استفاده قرار گرفته بود نیز دارای همین شماره بوده است.
البته ممکن است تراشه جدید سامسونگ نسخه بهبود یافته از W920 باشد. طبق اطلاعات مندرج در تاییدیه بلوتوث این تراشه باور به پشتیبانی از وای فای و بلوتوث ۵.۳ است و احتمالا از RF نیز پشتیبانی خواهد کرد. گزارش های قبلی عنوان کرده بود تراشه اگزینوس بعدی حدود ۱۰ درصد نسبت به مدل W920 سریع تر است. احتمال سامسونگ تیم هدف را با تولید بهتر و یا افزایش فرکانس عملی می کند.
این تراشه در هر دو مدل ساعت گلکسی واچ ۶ و ۶ کلاسیک استفاده خواهد شد. همچنین ساعت های هوشمند جدید که در ابن مراسم رونمایی می شوند مجهز به سیستم عامل WrarOS 4 و رابط کاربری One UI 5 Watch خواهند بود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster