مایکروسافت با اضافه کردن امکان استفاده از ورودی صوتی به نسخه دسکتاپ چت بات بینگ، به کاربران در استفاده از این چت بات کمک کرد. اکنون بینگ به ورودی صوتی و ویژگی تبدیل متن به گفتار برخوردار است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برای استفاده از بینگ در نسخه دسکتاپ می توان […]
مایکروسافت با اضافه کردن امکان استفاده از ورودی صوتی به نسخه دسکتاپ چت بات بینگ، به کاربران در استفاده از این چت بات کمک کرد. اکنون بینگ به ورودی صوتی و ویژگی تبدیل متن به گفتار برخوردار است.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، برای استفاده از بینگ در نسخه دسکتاپ می توان از دستورهای صوتی نیز استفاده کرد. همچنین امکان دریافت پاسخ ها به صورت صوتی نیز وجود دارد. این ویژگی در نسخه دسکتاپ این مرورگر عرضه شده است. این شرکت طی یادداشتی در مورد اضافه شدن این ویژگی گفته است:
ما با اطلاعات از علاقه کاربران برای استفاده از ورودی صوتی برای چت بات بینگ روی گوشی های هوشمند این قابلیت را اضافه کرده ایم. در حالی که ابتدا این ویژگی روی نسخه موبایلی عرضه شده بود اکنون روی دسکتاپ نیز منتشر شده است. استفاده از این قابلیت با ضربه زدن روی نماد میکروفون در کادر چت بینگ فعال خواهد شد.
در هال حاضر این ویژگی می تواند از زبان های انگلیسی، فرانسوی، ژاپنی، آلمانی و ماندریان پشتیبانی کند. همچنین مایکروسافت اعلام کرد به زودی پشتیبانی از زبان های دیگر نیز به آن اضافه خواهد شد. علاوه بر آن قابلیت تبدیل متن به گفتار نیز به این چت بات اضافه خواهد شد و می تواند از طریق صوتی به سوالات پاسخ دهد. این در حالی است که مایکروسافت اخیرا از انحلال برنامه مستقل کورتانا برای ویندوز در اواخر امسال خبر داده بود.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster