جارو برقی های رباتیک از سالها پیش تاکنون توسعه یافته اند و می تواند با قابلیت های خود خدماتی را به کاربران ارائه کنند.اکنون یک شرکت معتبر با نام Migo Robotics جاروبرقی رباتیک جدیدی توسعه داده که می تواند با استفاده از دوپای خود از پله ها بالا برود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و […]
جارو برقی های رباتیک از سالها پیش تاکنون توسعه یافته اند و می تواند با قابلیت های خود خدماتی را به کاربران ارائه کنند.اکنون یک شرکت معتبر با نام Migo Robotics جاروبرقی رباتیک جدیدی توسعه داده که می تواند با استفاده از دوپای خود از پله ها بالا برود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، در خال حاضر تنها امکان تمیز کردن سطوح صاف توسط جاروبرقی های رباتیک وجود دارد. اما جاروی جدید شرکت Migo Robotics می تواند حین بالا رفتن از پله ها آنها را تمیز کند.
جاروبرقی رباتیک جدید علاوه بر جمع آوری کرد و غبار می تواند سطوح را نیز تمیز کند. همچنین امکان دیدن محیط و بالا فان از وله ها با استفاده از اسکن های لیدار در این دستگاه وجود دارد. توانایی این دستگاه در پوشش دهی ۴۸۰ مترمربع است. طبق گفته شرکت سازنده ویژگی هایی نظیر هوش مصنوعی و لیدار به این جاروی رباتیک قابلیت درک محیط را داده است.
کاربران این دستگاه می توانند با استفاده از دستیار صوتی الکسا و همچنین اپلیکیشن آن را کنترل کنند. از دیگر قابلیت های این دستگاه جمع آوری ای و مایعات ریخته شده روی زمین است.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster