مقامات آمریکایی موظف هستند تا شواهد مربوط به یوفوها را در صورت وجود فاش کنند. این در حالی است که یکی از مقامات اطلاعاتی سابق این کشور مدعی شد دولت آمریکا وسایل نقلیه از بیگانگان در اختیار دارد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از گاردین، یک مقام سابق اطلاعاتی […]
مقامات آمریکایی موظف هستند تا شواهد مربوط به یوفوها را در صورت وجود فاش کنند. این در حالی است که یکی از مقامات اطلاعاتی سابق این کشور مدعی شد دولت آمریکا وسایل نقلیه از بیگانگان در اختیار دارد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از گاردین، یک مقام سابق اطلاعاتی آمریکا می گوید دولت ایالات متحده چندین وسیله نقلیه در اختیار دارد که متعلق به انسان ها نبوده و توسط ایرانیان ها ساخته شده است. این فرد پیش از این در یک آژانس دفاعی وظیفه پروژه ای در رابطه با پدیده های غیرعادی و غیر قابل توضیح و بررسی آنها را بر عهده داشته است.
این مقام سابق می گوید اطلاعات این وسایل نقلیه به کنگره گزارش نشده و اکنون وی پس از انتشار این اخبار برای کنگره شاهد اقدامات تلافی جویانه مقامات دولتی علیه خود بوده است. به طوری که پس از ۱۴ سال فعالیت در اطلاعات مربوط به ترک آنجا شد.
جاناتان گری، مقام فعلی اطلاعات آمریکا ضمن تایید وجود این اجسام عجیب و غریب گفته است ما تنها نیستیم. البته گروش خود موفق به مشاهده این وسایل نقلیه نشده و نمی داند محل نگهداری آنها در کجا می تواند باشد.
پی از این موضوع یکی از مقامات ناسا طی بیانیه ای اعلام کرد: کشف حیات بیگانه یکی از اولویت های اصلی ناسا است. اما تاکنون این آژانس فضایی مدرک معتبری در این رابطه و یا مدرکی بابت فرازمینی بودن UPAها پیدا نکرده است. البته ناسا کاوش در منظومه شمسی و کهکشان های دیگر را ادامه می دهد تا به سوال اساسی که ما در جهان تنها هستیم یا خیر پاسخ دهد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster