دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
طبق اعلام معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری علی بابا تعلیق شد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی کشوری از تعلیق مجوز «علی‌بابا» به‌دلیل گران‌فروشی خبر داد.
«حسن خوشخو»، معاون هوانوردی و امور بین‌الملل سازمان هواپیمایی در توییتی اعلام کرد: «مجوز خدمات مسافرت هوایی و گردشگری «سفرهای علی‌بابا» به علت بی‌توجهی به تذکرات و ادامه روند گران‌فروشی تعلیق شد.»
پیگیری‌های دیجیاتو از این مجموعه نشان می‌دهد، نامه تعلیق علی‌بابا امروز عصر به دست آنها رسیده است. مجموعه علی‌بابا نیز توضیحات بیشتر در این باره به آینده و زمانی که چرایی و علت این موضوع را بررسی کند موکول کرده‌است.
آنطور که تسنیم نوشته، خوشخو در نامه‌ای به شرکت‌های هواپیمایی داخلی، نمایندگی‌های کل روش و مدیریت شعب شرکت‌های هواپیمایی خارجی فعال در ایران  به آنها اعلام کرد: «پروانه فعالیت شرکت خدمات مسافرت هوایی و گردشگری سفرهای علی‌بابا از تاریخ 23 خرداد 1402 به‌دلیل نمایش نرخ‌های بلیت در مسیرهای داخلی بالاتر از نرخ‌های ابلاغی توسط این سازمان و گرانفروشی بلیت هواپیما به‌مدت یکماه تقویمی تعلیق می‌شود.»
خوشخو اعلام کرده: «بدیهی است طبق ماده 19 آیین‌نامه هیئت وزیران ناظر بر تاسیس و فعالیت دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری زیارتی قبول هرگونه تعهد جدید در مدت تعلیق منجر به لغو مجوز فعالیت می‌گردد.»
ناگفته نماند خوشخو چند روز پیش خبر از تعلیق شدن مجوز چند شرکت بخاطر گران‌فروشی داده بود و به‌نظر می‌رسد گروه علی بابا یکی از این شرکت‌ها باشد. او هنوز نام شرکت دیگری را که بخاطر گران‌فروشی تعلیق شده باشد؛ رسانه‌ای نکرده است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster