شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نماد “توسن” در بورس، در گزارش اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره سه ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ حسابرسی نشده، درآمد عملیاتی خود را ۱۴۰ میلیارد تومان در این دوره اعلام می‌کند که این رقم نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۷۳ درصدی داشته است. همچنین […]
شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نماد “توسن” در بورس، در گزارش اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای دوره سه ماهه منتهی به ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ حسابرسی نشده، درآمد عملیاتی خود را ۱۴۰ میلیارد تومان در این دوره اعلام می‌کند که این رقم نسبت به دوره مشابه سال ۱۴۰۰ رشد ۷۳ درصدی داشته است. همچنین سود خالص این شرکت در سه ماهه پایانی سال ۱۴۰۱ معادل ۲۹ میلیارد تومان اعلام می‌شود که نسبت به دوره مشابه نیز رشد ۲۵۰ درصدی در سودآوری شرکت داشته است.
گزارش میاندوره‌ای سه ماهه توسن نشان می‌دهد که سود ناخالص این شرکت از بهای تمام شده قرارداد‌ها در خدمات پشتیبانی ۳۰ میلیارد تومان، از فروش نرم افزار ۹ میلیارد تومان و از فروش سخت افزار در این دوره سه ماهه ۵ میلیارد تومان گزارش می‌شود که در مجموع ۴۵ میلیارد تومان اعلام می‌شود.

نماد توسن در این گزارش میاندوره ای، سود انباشته ۱۹۸ میلیارد تومانی داشته است. همچنین این شرکت در حوزه سود سهام پرداختنی در سه ماهه پایانی سال ۱۴۰۱ رقمی معادل ۱۲۰ میلیارد تومان سود سهام قابل پرداخت بر اساس مصوبات مجمع اعلام کرده است (به ازای هر سهم ۴۰۰ ریال)
جریان خالص ورود نقد حاصل از فعالیت‌های عملیاتی نیز ۱۳۷ میلیارد تومان بوده که این نیز نسبت به دوره مشابه رشد ۲۳ درصدی داشته است.
دریافت‌های نقدی حاصل از تسهیلات نیز ۱۳۸ میلیارد تومان بوده که نسبت به دوره مشابه رشد ۱۷۱ درصدی داشته است.
مانده موجودی نقدی این نماد بورسی نیز بر اساس این گزارش کدال ۱۳۹ میلیارد تومان اعلام می‌شود.
شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین با نماد بورسی “توسن” و با سرمایه ثبت شده ۳۰۰ میلیارد تومان و پذیرش شده در فرابورس ایران، شرکتی دانش بنیان با هدف ایجاد یک بستر مستقل و بومی برای ارائه راهکار‌های نوین فناوری اطلاعات در زمینه‌هایی مانند بانکداری و دولت الکترونیک تاسیس شده است. این شرکت به عنوان صادرکننده نمونه در بخش فناوری بوده است.
گروه شرکت‌های توسن مشتمل بر ۳۴ شرکت بوده و در ۶ کشور دنیا حضور فعال دارد و از این طریق محصولات و خدمات خود را ارائه می‌دهد. توضیح بیشتر اینکه شرکت توسن با در اختیار داشتن ۵۰ مشتری که شامل بانک‌ها و موسسات اعتباری است، به مشتریان خود ۵۰ محصول و خدمت در حوزه فناوری ارائه می‌دهد.
شرکت توسن در افق زمانی ۵ ساله آینده خود قرار است درجمع چهارده شرکت برتر ارائه دهنده سرویس‌های بانکداری در جهان و همچنین برترین ارائه دهنده راهکار‌های بانکداری اسلامی در دنیا شود.
اطلاعات و صورت‌های مالی میاندوره‌ای سه ماهه منتهی به ۲۹ / ۱۲ / ۱۴۰۱ شرکت توسعه سامانه‌های نرم افزاری نگین (توسن) :

.

این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster