مدیرعامل اسپاتیفای خبر از یک قابلیت جدید به نام Your Offline Mix برای این پلتفرم محبوب استریم موزیک داده است. این قابلیت نحوه لذت بردن کاربران از موزیک را به‌ویژه در زمان‌هایی که دسترسی به اینترنت محدود است متحول خواهد کرد. اسپاتیفای با این قابلیت، گام بزرگی برای ارائه یک تجریه موسیقایی بی‌وقفه برخواهد داشت.
قابلیت Your Offline Mix در واقع یک پلی لیست خاص است که امکان دسترسی آفلاین و شخصی‌سازی شده به موزیک‌ها را فراهم خواهد کرد. الگوریتم‌های اسپاتیفای با آنالیز عادت‌های شنیداری کاربران و ترجیهات موسیقایی و ژانرهای موردعلاقه آن‌ها، یک پلی‌لیست منحصربه‌فرد درست خواهند کرد که حتی در شرایط اتصالی ضعیف قادر به پخش خواهد بود.
این قابلیت همچنین برای افرادی که در مناطق دوردست با اتصال اینترنت محدود زندگی می‌کنند بسیار مفید خواهد بود. به هر حال، این قابلیت برای کسانی که به دنبال تجربه بی‌وقفه موزیک صرفنظر از مکان خود هستند یک گزینه ایده‌ال خواهد بود. این قابلیت انعطاف‌پذیری و آزادی عمل بیشتری را در اختیار کاربران قرار خواهد داد.
قابلیت دیگری نیز به نام Cross-Device Synchronization نیز ارائه خواهد شد که می‌تواند ترکیب خوبی برای قابلیت Your Offline Mix باشد و کاربران دیگر نیاز به دانلود دستی پلی‌لیست Offline Mix خود نخواهند بود بلکه این لیست به‌طور خودکار در بین گوشی‌ها و لپ‌تاپ‌های آن‌ها همگام‌سازی خواهد شد.
حالا باید منتظر بمانیم و ببینیم که قابلیت جدید اسپاتیفای چه زمانی به ‌طور عمومی عرضه خواهد شد.
منبع: Gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster