دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
در نسخه بتای One UI 5 Watch در هنگام تغییر گوشی هوشمندتان، دیگر نیازی به ریست فکتوری ساعت هوشمندتان ندارید.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گوگل به‌تازگی نسخه بتای سیستم‌عامل Wear OS 4 را منتشر کرده است و سامسونگ هم به سرعت آن را در نسخه بتای One UI 5 Watch برای ساعت‌های هوشمند سری گلکسی واچ 4 و 5 ادغام کرده. حالا همین بتا یکی از ویژگی‌های احتمالی Wear OS 4 را برملا کرده است: امکان تعویض گوشی هوشمند بدون نیاز به ریست فکتوری ساعت هوشمند.
درحال‌حاضر اگر صاحب یک ساعت هوشمند سامسونگ با سیستم‌عامل Wear OS 3.5 و رابط کاربری One UI Watch 4.5 باشید، می‌دانید که برای تغییر گوشی‌ هوشمندتان، باید هر بار ساعت خودتان را ریست فکتوری کنید که مسلماً با یک ویژگی اجباری آزاردهنده روبه‌رو هستیم.
اگرچه در فرایند ریست فکتوری ساعت می‌توانید از تمام داده‌های خود به‌طور کامل بکاپ بگیرید، اما همین فرایند بکاپ‌گیری می‌تواند دردسرساز شود. شاید در این فرایند، برخی واچ‌فیس‌های شخص‌ ثالث از بین بروند یا اینکه نحوه چیدمان اپ‌ها در اپ دراور تغییر کند.
اما این موضوع دیگر در نسخه بتای One UI Watch 5 صادق نیست. زمانی که در این رابط کاربری بخواهید اطلاعات ساعت هوشمندتان را به یک گوشی جدید منتقل کنید، از شما پرسیده می‌شود که آیا حساب گوگل شما روی ساعت هوشمند با گوشی دوم یکسان است یا خیر. اگر یکسان باشد دیگر نیازی به ریست فکتوری ساعت نیست.
باید به این موضوع اشاره کنیم که این ویژگی روی گلکسی واچ 5 آزمایش شده است، بنابراین شاید روی نسخه خام Wear OS 4 وجود نداشته باشد.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster