جاهای دیدنی عروس ایران زمین، گرگان به‌قدری زیاد هستند که بعد از کلی تفریح و گشت‌و‌گذار در آنها قطعا گرسنه می‌شوید. در این زمان پیشنهاد می‌کنیم به‌سراغ رستوران‌های به‌نام این شهر بروید. معروف‌ترین رستوران‌های گرگان با تهیه و طبخ انواع غذاهای خوشمزه آماده هستند تا به بهترین شکل از شما پذیرایی کنند.
آیا معروف‌ترین رستوران‌های گرگان را می‌شناسید؟ در ادامه این رستوران‌ها را معرفی می‌کنیم و در موردشان توضیح می‌دهیم:
اگر به خوردن غذاهای سنتی و اصیل ایرانی علاقه دارید، چرا سری به رستوران سید مسعود گرگان نمی‌زنید؟ این رستوران منوی متنوعی از انواع غذاهای سنتی و اصیل ایرانی دارد.
رستوران سید مسعود از بهترین مواد اولیه برای تهیه و طبخ غذاهای خود استفاده می‌کند و با آشپزهای ماهر، تجربه‌ای لذت‌بخش از رفتن به رستوران را برایتان به ارمغان می‌آورد. در واقع بیشتر مواد اولیه رستوران سید مسعود از بازارچه‌های محلی تهیه می‌شوند، برای همین این رستوران غذاهایی با اصالت و کاملا سنتی دارد.
رستوران سید مسعود از سال 1380 شروع به فعالیت کرد و از آن زمان تا به امروز به‌عنوان یکی از بهترین رستوران‌های گرگان شناخته می‌شود.
در رستوران سید مسعود قرار است که در یک محیط کاملا بهداشتی، راحت و دلنشین غذاهای خوشمزه ایرانی و سنتی را نوش‌جان کنید و لذت ببرید. این ستوران خدمات تحویل غذا در محل هم دارد؛ بنابراین اگر هوس خوردن غذاهای آنجا را کردید، کافیست که با مدیریت رستوران تماس بگیرید تا در سریع‌ترین زمان سفارش تان را برایتان ارسال کنند.
قیمت غذاها در رستوران سید مسعود به‌صرفه و مناسب است و شما با پرداخت هزینه‌ای معقول، تجربه خوردن لذت‌بخش‌ترین غذاهای ایرانی را به‌دست می‌آورید.
اطلاعات رستوران سید مسعود گرگان را در ادامه می‌گوییم:
آدرس رستوران سید مسعود گرگان: بلوار ناهارخوران، کیلومتر ۴، نبش پل سید مسعود
شماره تلفن رستوران سید مسعود گرگان: 01732540770
رستوران باباطاهر گرگان یکی از معروف‌ترین رستوران‌های این شهر است که منویی متنوع دارد. در منوی این رستوران انواع غذاهای خوشمزه با رسپی بی‌نظیر را می‌بینید؛ از پیتزاهای این رستوران گرفته تا انواع ساندویچ و برگر طعمی به‌یاد‌ماندنی دارند.
فضای دلپذیر رستوران باباطاهر ویژگی مثبت دیگر آن است. در این رستوران در محیطی آرام و صمیمی بهترین غذاهای گرگان را نوش‌جان می‌کنید و لذت می‌برید.
در ادامه اطلاعات رستوران باباطاهر گرگان را می‌بینید:
آدرس رستوران باباطاهر گرگان: بلوار ناهارخوران، نبش عدالت ۸۵/۱، فست فود باباطاهر
شماره تلفن رستوران باباطاهر گرگان: 01732522000
ساعت کار: 12 ظهر تا 23.45 شب
رستوران بازار و ملل هم یکی از بهترین رستوران‌ها در تهیه و طبخ انواع غذاهای اصیل و ایرانی است. این رستوران در میدان عباسعلی گرگان فعالیت می‌کند و توانسته نام خود را در لیست معروف‌ترین رستوران‌های گرگان قرار دهد.
طعم غذاهای رستوران بازار و ملل، از انواع چلوکباب‌ها گرفته تا خوراک‌ها و خورشت‌های خوش‌طعم این رستوران، بین مشتری‌ها طرفداران زیادی دارند.
در ادامه لیست اطلاعات رستوران بازار و ملل گرگان را برایتان قرار می‌دهیم:
آدرس رستوران بازار و ملل گرگان: چهارراه میدان، میدان عباسعلی، رستوران بازار و ملل
شماره تلفن رستوران بازار و ملل گرگان: 01732430300
ساعت کار: 11.30 ظهر تا 23.59 شب
در این مطلب معروف‌ترین رستوران‌های گرگان که تجربه خوردن غذایی دلپذیر و خوشمزه را برایتان به ارمغان می‌آورند، معرفی کردیم. شما می‌توانید از اپلیکیشن اسنپ فود که فعالیت خود را در گرگان شروع کرده است یا وب‌سایت‌های مخصوص خرید غذا آنلاین گرگان، رستوران‌های معروف بیشتری پیدا کنید و غذایی خوش‌طعم و عالی را از آنها سفارش دهید.
خانواده ما

source

توسط digitalwebmaster