تبلت پیکسل گوگل علاقمندان زیادی در بین مشتریان پیدا کرده است و به نظر می‌رسد گوگل در اندروید ۱۴ قصد دارد پشتیبانی بهتری از قلم استایلوس این تبلت بکند.
هم‌اکنون تعداد زیادی از دستگاه‌های اندرویدی وجود دارند که از استایلوس پشتیبانی می‌کنند که عمدتا وابسته به سازنده هر دستگاه دارند. بنابراین خود اندروید پشتیبانی قدرتمندی از استایلوس نمی‌کند. اما این شرایط ممکن است در اندروید ۱۴ تغییر کند.
میشال رحمان یکی از مهندسان فعال در حوزه فناوری فاش کرده است که گوگل بهبودهایی را قصد دارد در این رمینه ارائه کند. ظاهرا با متصل کردن یک قلم هوشمند به اندورید ۱۴ تنظیمات جدیدی ظاهر خواهد شد که شامل قابلیت تنظیم یک اپلیکیشن پیش‌فرض برای یادداشت‌ها، یک گزینه برای فرتموش کردن فشارهای دکمه استایلوس و موارد دیگر می‌شوند.
گوگل همچنین بهبودهای دیگری در اندروید ۱۴ ارائه خواهد کرد که شامل پشتیبانی بهتر از دکمه‌های چندگانه روی استایلوس یعنی “Primary,” “Secondary,” “Teriary” و“Tail” می‌شوند. در ضمن یک پیام ویژه درباره دکمه “Tail” وجود خواهد داشت که به‌طور کلی با عملکرد پاک‌کن مطابقت ندارد. در عوض، یک پیام وجود دارد که اشاره به تنظیم اپلیکیشن پیش‌فرض برای یادداشت‌ها دارد که نشان می‌دهد این دکمه احتمالا برای راه‌اندازی اپلیکیشن‌ یادداشت موردنظر شما استفاده خواهد شد.
این بهبودها مسلما باعث استفاده بهتر از قلم استایلوس خواهد شد. در حالیکه گوگل به‌طور رسمی استایلوس نمی‌فروشد اما پیکسل تبلت از گزینه‌های استایلوس USI 2.0 پشتیبانی می‌کند.
منبع: ۹to5google
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster