دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
اوبر با قابلیت‌های جدیدی برای خودروهای برقی، سرویس تحویل غذا و ناوگان دوچرخه‌های خود می‌خواهد به این هدف دست یابد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اوبر مجموعه‌ای از ویژگی‌های جدید را با هدف هدایت مشتریان خود به سمت انتخاب‌های سبزتر ارائه کرده است. این شرکت قصد دارد تا سال 2030 در آمریکای شمالی و اروپا و تا سال 2040 در تمام بازارهای جهانی، انتشار کربن خود را به پایین‌ترین حد ممکن برساند.
برخی از ویژگی‌های جدید اوبر، برای تشویق مسافران و رانندگان به اتخاذ تصمیمات سازگار با محیط‌زیست طراحی شده‌اند، مانند نوتفیکیشن‌های مربوط به انتشار گازهای گلخانه‌ای جدید یا مسیریابی بهبودیافته.
سال گذشته اوبر ویژگی Comfort Electric را در تعداد محدودی از شهرها راه‌اندازی کرد که اکنون در دسترس مناطق بیشتری قرار گرفته است. با این سرویس، مشتریان می‌توانند برای سفر خود امکاناتی مانند خودروهای آرام‌تر که فقط با سرویس‌های قیمت بالا ارائه می‌شوند را درخواست کنند.
Uber Green دیگر سرویسی است که اکنون به 140 شهر سراسر جهان ارائه شده و با وجود آن، رانندگان به شرط استفاده از خودروهای برقی یا هیبریدی، هزینه اضافی (معمولاً 1 دلار) دریافت خواهند کرد.
این چند مورد تنها بخشی از ویژگی‌هایی است که برای رانندگان خودروهای برقی اوبر ارائه شده است. به گفته این شرکت، اکنون 60 هزار راننده آن در آمریکای شمالی و اروپا از وسایل برقی استفاده می‌کنند و بیشتر این رانندگان (10 هزار نفر) فقط در لندن کار می‌کنند.
یکی از مهم‌ترین اعلامیه‌های اوبر، به سبزشدن Uber Eats مربوط می‌شود. این شرکت علاوه بر تجارت خدمات خودرو خود، مدعی شده که سرویس محبوب تحویل غذا آن نیز تا 2040 در سطح جهان به پایین‌ترین حد انتشار کربن ممکن دست پیدا خواهد کرد. این برنامه برای او‌بر بسیار بلندپروازانه خواهد بود؛ زیرا برای تحقق آن، تمام 800 هزار رستوران پلتفرم تحویل اوبر ملزم به کاهش انتشار کربن خود هستند.
ازجمله ویژگی‌های جدید Uber Eats که برای تحقق‌یافتن هدف این شرکت طراحی شده‌اند می‌توان به قابلیت پیشنهاد رستوران‌هایی که دارای بسته‌بندی‌های پایدار هستند اشاره کرد.
درنهایت، اوبر قصد دارد با همکاری شرکت اشتراک‌گذاری دوچرخه Tembici، تعداد دوچرخه‌های سرویس اشتراک دوچرخه خود را بیشتر کند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster