اخیرا ایلان ماسک خانم لیندا یاکارینو را به عنوان مدیرعامل جدید توییتر معرفی کرد و حالا او توییتی درباره اولین روز کار خود در این شرکت منتشر کرده است.
یاکارینو تجربه بسیار زیادی در زمینه تبلیغات دارد و ایلان ماسک امیدوار است که با مدیریت او بتواند درآمدهای توییتر را افزایش بدهد. او سابقه ۱۵ ساله در شرکت Turner Entertainment دارد و توانسته بود به‌عنوان نایب رئیس و مدیر ارشد فروش تبلیغات این شرکت انتخاب شود. او نقش مهمی در بخش مارکتینگ و تبلیغات این شرکت داشته و به موفقیت‌های بزرگی دست یافته است.
یاکارینو در سال ۲۰۱۱ به شرکت NBCUniversal پیوست و رئیس فروش تبلیغات این شرکت شد. او موفق شد سرویس استریم Peacock را راه‌اندازی کند که بسیار موفق بود و توانست واحد تبلیغات NBCUniversal را به موفقیت‌های بزرگی برساند.
او علاوه بر صنعت رسانه در سازمان‌های دیگری نیز فعال است و برای مثال در سال ۲۰۱۴ به شورای Advertising Council پیوست. یاکارنیو در سال ۲۰۱۸ توسط دونالد ترامپ رئیس جمهور وقت آمریکا به عنوان رئیس Council on Sports, Fitness, and Nutrition انتخاب شد .
او همچنین در سال ۲۰۲۱ به عنوان رئیس هیات مدیره Advertising Council انتخاب گردید و تا ۳۰ ژوئن ۲۰۲۲ اسن سمت را داشت. او همچنین با دولت بایدن برای توسعه کمپین واکسن کووید ۱۹ همکاری داشت. او همچنین در بخش Task Force on the Future of Work کنفرانس اقتصاد جهانی برای کمک به دیالوگ جهانی درباره موضوعات مهم نقش داشته است.
در هر حال، خیلی‌ها منتظر هستند ببینند که یاکارینو در توییتر چه اقدامات مهمی انجام خواهد داد و این شرکت را به چه نقطه‌ای خواهد رساند.
منبع: Gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster