نوآوری جدیدی در دنیای عکاسی اتفاق افتاده است و یک دوربین شبیه به تفنگ به نام STOCKCAM معرفی شده است. این دوربین انقلابی در نحوه گرفتن عکس کاربران ایجاد خواهد کرد و تجربه عکاسی بسیار راحت و مطمئنی را فراهم خواهد کرد. این دستگاه قرار است در آینده نزدیک با تامین مالی جمعی در Indiegogo توسعه یابد.
این دوربین برای برآورده کردن نیازهای عکاسان حرفه‌ای و آماتور طراحی شده است و می‌تواند در عکاسی‌های محیط باز و نظامی کاربرد داشته باشد. این وسیله تقریبا بر همه برندهای دوربین مثل کانن و نیکون سازگار است و طراحی تفنگ‌مانند آن این پتانسیل را دارد که تبدیل به یک ابزار عالی برای عکاسان خلاق در سراسر جهان بشود.
یکی از قابلیت‌های مهم STOCKCAM سه حالت‌ قابل‌سوئیچ آن است که به کاربران اجازه استفاده بی‌دردسر از تنظیمات ویدیویی و عکاسی مختلف را خواهد داد. حالت LOCK باعث خواهد شد تا حرکت‌های ناخواسته دوربین حیت در شرایط عکاسی سخت حذف شوند. حالت FOCUS کنترل‌های بهبودیافته‌ای را روی عمق میدان ارائه خواهد کرد و به عکاسان کمک خواهد کرد تا تصاویر واضح و باکیفیتی ثبت کنند. و حالت FAST که برای عکاسی و فیلمبرداری از لحظات سریع و پویا مناسب خواهد بود.
طراحی ارگونومیک STOCKCAM باعث خواهد شد تا عکاسان تجربه‌ بسیار راحتی در هنگام عکاسی داشته باشند و آن‌ها دیگر نیازی به تجهیزات اضافی برای حفظ پایداری دوربین نخواهند داشت. با نزدیک شدن به زمان کمپین تامین مالی جمعی این دوربین در Indiegogo انتظار می‌رود که افراد زیادی از STOCKCAM استقبال کنند. عکاسان زیادی مشتاق هستند که جزو اولین کسانی باشند که آن را تجربه می‌کنند.
منبع: Gizmochina
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster