شاید شما هم مثل بسیاری از کاربران دستگاه های اپل، به دنبال بهترین برندهای لوازم جانبی برای دستگاه های خود باشید. در ایران نیز برندهای متعددی وجود دارند که لوازم جانبی اپل را تولید می کنند. در این مقاله، بهترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران را معرفی می کنیم و به بررسی کیفیت آن […]
شاید شما هم مثل بسیاری از کاربران دستگاه های اپل، به دنبال بهترین برندهای لوازم جانبی برای دستگاه های خود باشید. در ایران نیز برندهای متعددی وجود دارند که لوازم جانبی اپل را تولید می کنند. در این مقاله، بهترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران را معرفی می کنیم و به بررسی کیفیت آن ها می پردازیم.
موبایل پلازا یکی از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند از سال ها پیش فعالیت خود را در زمینه تولید و واردکردن لوازم جانبی اپل آغاز کرده است. محصولات این برند شامل محافظ های صفحه نمایش، کیف ها، کاورها و شارژرهای اپل می شوند. تمامی محصولات موبایل پلازا با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات موبایل پلازا نیز بسیار مناسب است و به صورت قابل قبولی با قیمت های مشابه در بازار عرضه می شوند.
پرهام نیز یکی دیگر از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی را در زمینه لوازم جانبی اپل از جمله کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش و شارژر اپل واچ اصلی تولید می کند. محصولات پرهام با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات پرهام نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
گلدن استار نیز یکی دیگر از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات گلدن استار با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار مورد توجه قرار می گیرند. علاوه بر این، قیمت محصولات گلدن استار نیز مناسب و به صورت رقابتی در بازار عرضه می شوند.
ایپیک نیز یکی از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات ایپیک با کیفیت بالا و طراحی زیبا تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار مورد توجه قرار می گیرند. قیمت محصولات ایپیک نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
بیزک نیز یکی از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژر سامسونگ دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات بیزک با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات بیزک نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
آیکسس نیز یکی از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات آیکسس با کیفیت بسیار خوبیتولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات آیکسس نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
آی پروتکتور نیز یکی دیگر از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند و قیمت کابل اصلی آیفون آن کاملا مناسب است. محصولات آی پروتکتور با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات آی پروتکتور نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
آی ویل نیز یکی دیگر از برترین برندهای لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات آی ویل با کیفیت بالا و طراحی زیبا تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار مورد توجه قرار می گیرند. قیمت محصولات آی ویل نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.

آی کیو نیز یکی دیگر از برندهای معتبر لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات آی کیو با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربران اپل در ایران بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. قیمت محصولات آی کیو نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
آیفونیستا نیز یکی دیگر از برندهای معتبر لوازم جانبی اپل در ایران است. این برند محصولات متنوعی در زمینه لوازم جانبی اپل تولید می کند که شامل کیف ها، کاورها، محافظ های صفحه نمایش، شارژرها و دیگر لوازم جانبی اپل می شوند. محصولات آیفونیستا با کیفیت بسیار خوبی تولید می شوند و توسط کاربراناپل در ایران بسیار پرطرفدار هستند. قیمت محصولات آیفونیستا نیز به صورت مناسبی در بازار عرضه می شود.
در نهایت، همانطور که مشاهده کردید، برای انتخاب بهترین برند لوازم جانبی اپل در ایران، باید به کیفیت و قیمت محصولات توجه کنید. برندهایی که در این مقاله معرفی شدند، برای کاربران اپل در ایران بسیار معتبر و مورد اعتماد هستند و محصولات با کیفیتی را با قیمت مناسبی برای شما فراهم می کنند. امیدواریم که با خرید لوازم جانبی اپل از این برندها، تجربه بهتری از دستگاه های اپل خود داشته باشید.

نکات انتخاب بهترین برند لوازم جانبی اپل در ایران
خرید بهترین برند لوازم جانبی اپل در ایران
خرید لوازم جانبی برای دستگاه های اپل همواره یکی از مسائل مهم برای کاربران ایرانی بوده است. اما از آنجا که بازار این محصولات پراکنده و گاهی هم کیفیت آنها مطلوب نبوده است، یافتن بهترین برند و مکانی برای خرید لوازم جانبی اصلی و با کیفیت برای دستگاه های اپل در ایران تاکنون چالش هایی را برای کاربران به وجود آورده بود.
اما امروزه با پیشرفت فناوری و رشد تجارت الکترونیک، می توان به راحتی بهترین برند لوازم جانبی اپل را در ایران از طریق سایت های اینترنتی پیدا کرد. یکی از سایت های معتبر و معروف در ایران که لوازم جانبی اورجینال اپل را عرضه می کند، سایت علی پخش است.
سایت علی پخش یک فروشگاه آنلاین است که در آن می توانید انواع لوازم جانبی مرتبط با دستگاه های اپل را با کیفیت بالا و قیمت مناسب پیدا کنید. این سایت به عنوان یک نماینده رسمی اپل در ایران فعالیت می کند و محصولات اصلی و با اعتبار را به مشتریان ارائه می دهد.

اپل در مراسم کنفرانس توسعه دهندگان از هدست ویژن پرو رونمایی کرد. طبق گفته این شرکت امکان توسعه برنامه های واقعیت افزوده و واقعیت مجازی روی سیستم عامل جدید VisionOS وجود دارد. به همین دلیل این شرکت قصد دارد کیت های توسعه هدست را در اختیار توسعه دهندگان قرار دهد. به گزارش سرویس اخبار فناوری […]

پس از سالها انتظار در نهایت اپل شب گذشته در مراسم ویژه خود از هدست واقعیت ترکیبی با نام اپل ویژن پرو رونمایی کرد. این دستگاه منحصر بفرد می تواند انقلابی در بازار واقعیت ترکیبی ایجاد کند. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اول در رویداد WWDC امسال از هدست خود رونمایی کرد. […]

اپل در کنفرانس توسعه دهندگان که شب گذشته برگزار شد از IOS17 به طور رسمی رونمایی کرد.‌این سیستم عامل دارای ویژگی های جدیدی است که به آن می پردازیم. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، پوسترها ویژگی جدیدی در سیستم عامل جدید اپل است که کاربران با استفاده از آن صفحه تماس گوشی […]

نسخه جدید مک استودیو اپل با چیپ M2 مکس و اولترا شب گذشته رونمایی شد. طراحی این دستگاه نسبت به نسخه های قبلی تفاوتی نداشته و تنها از نظر سخت افزاری قدرتمندتر شده است. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، اپل در سال ۲۰۲۱ از اولین نسخه مک استودیو رونمایی کرده بود. این […]


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster