دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
سایپا در اطلاعیه جدید نکاتی را پیرامون قیمت چانگان CS35‌ پلاس اعلام کرده است.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
چانگان CS35‌ پلاس نخستین خودرو وارداتی به بازار ایران طی دور جدید واردات خودرو است. سایپا مدتی پیش نسخه معمولی این خودرو را از گمرک ترخیص کرد و شرایط فروش آن را نیز اعلام کرد. سایپا پس اعلام قیمت چانگان CS35‌ پلاس و شرایط فروش این خودرو، تا پایان روز چهارشنبه به متقاضیان فرصت داده بود تا نسبت به واریز وجه اقدام کنند. بدیهی است در صورت عدم واریز وجه از سوی متقاضیان، نام آن‌ها از اولویت دریافت خودروهای وارداتی حذف شده است.
علاوه بر موارد یادشده، سایپا در اطلاعیه جدید نکاتی را پیرامون قیمت چانگان CS35‌ پلاس اعلام کرد. این خودرو در قالب تیپ 2 و تیپ 3 وارد بازار ایران شده است. تیپ 2 نسخه میان‌رده این خودرو است و تیپ 3 نیز نسخه فول آپشن چانگان CS35‌ پلاس محسوب می‌شود. بنابر اطلاعیه سایپا، قیمت این خودرو توسط شورای رقابت تعیین شده است. درنتیجه این دو خودرو براساس قیمت‌های مصوب شورای رقابت به فروش می‌رسند.
قیمت چانگان CS35‌ پلاس در بخشنامه فروش سایپا، مربوط به نخستین محموله از خودروهای وارداتی چانگان است. بنابراین برای محموله‌های بعدی، قیمت جدیدی توسط شورای رقابت محاسبه خواهد شد. درنتیجه قیمت این کراس‌اوور کوچک در نوبت‌های بعدی فروش، متفاوت از نوبت اول خواهد بود. در نوبت اول عرضه چانگان CS35 پلاس، قیمت تیپ 2 این خودرو معادل یک میلیارد و 62 میلیون تومان و قیمت تیپ 3 آن یک میلیارد و 180 میلیون تومان اعلام شده بود.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster