دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ویژگی Adaptive Audio به‌صورت هوشمند به ایرپاد کمک می‌کند تا بسته به شرایط محیط، به حالت Transparency یا حذف نویز سوئیچ کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
اپل در مراسم WWDC 2023 از چند قابلیت صوتی جدید برای محصولات خود معرفی کرد که بسیار جذاب به‌نظر می‌رسند. مهم‌ترین قابلیت در میان آن‌ها Adaptive Audio نام دارد که ترکیبی از ویژگی‌های Transparency و حذف نویز را ارائه می‌کند.
اپل لحظاتی پیش در کنفرانس توسعه‌دهندگان خود از ویژگی جدیدی موسوم به «صدای انطباقی» یا Adaptive Audio پرده برداشت که می‌تواند به‌صورت پویا خودش را با شرایط اطراف شما وفق دهد. بر همین اساس، این ویژگی هرگاه لازم باشد، قابلیت Transparency را فعال می‌کند تا صداهای محیط را بشنوید و یا Noise Cancelling را فعال می‌کند تا نویزها شما را آزار ندهند.
به عبارت دیگر، اگر درحال عبور از خیابان باشید و در یک نقطه صدای ابزارهای صنعتی وجود داشته باشد، این فناوری حذف نویز را فعال می‌کند تا این صدا را نشنوید، اما اگر در ادامه مسیر به یکی از دوستان خود برخورد کنید، با فعال‌شدن حالت Transparency می‌توانید به‌راحتی با او حرف بزنید و صدایش را بشنوید.
کوپرتینویی‌ها می‌گویند Adaptive Audio با کمک فناوری یادگیری ماشینی توسعه پیدا کرده است. اپل ادعا می‌کند که تجربه جابه‌جایی صدا روی اکوسیستم این شرکت نیز روان‌تر و بهتر شده است.
افزون‌براین، اپل از اضافه‌شدن هوش مصنوعی برای تشخیص محتواهای مورد‌علاقه شما در AirPlay خبر داده است. امکان استفاده از سیری در هوم‌پاد برای پخش AirPlay نیز فراهم شده است.
قابلیت SharePlay هم به کاربران آیفون اجازه خواهد داد تا پس از متصل‌شدن به CarPlay، کنترل موسیقی و صداها را در دست بگیرید.
اسپانسر این رویداد دیجیاتو زی‌تل است؛ «زی‌تل فایبر، اینترنت پایدار و پرسرعت بر بستر تکنولوژی فیبر نوری»
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster