نسخه جدید سیستم عامل iPadOS17 شب گذشته رونمایی شد. این سیستم عامل همراه با بروزرسانی های مهم خواهد بود که می تواند تجربه کاربران را بهبود ببخشد. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سیستم عامل iPadOS17 مخصوص تبلت های اپل شب گذشته رونمایی شد. این سیستم عامل شامل قابلیت های ویژه ای خواهد […]
نسخه جدید سیستم عامل iPadOS17 شب گذشته رونمایی شد. این سیستم عامل همراه با بروزرسانی های مهم خواهد بود که می تواند تجربه کاربران را بهبود ببخشد.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، سیستم عامل iPadOS17 مخصوص تبلت های اپل شب گذشته رونمایی شد. این سیستم عامل شامل قابلیت های ویژه ای خواهد بود. یکی از آنها ویژگی Stage Manager است که می تواند بارکردن و مدیریت پنجره ها را برای کاربران راحت تر کند.
همچنین این ویژگی امکان اتصال تبلت به نمایشگرهای خارجی را فراهم می کند. اکنون این ویژگی با بهبودهای حدید از راه رسیده و باگ های قبلی نیز رفع شده است.
در سیستم عامل iPadOS17 قابلیت شخصی سازی لاک اسکرین نیز بار دیگر در دسترس کاربران قرار دارد. با استفاده از این قابلیت کاربران می توانند لاک اسکرین موردنظر خود را با استفاده از پس زمینه های گوناگون همراه با ویجت ها و فونت های مورد نظر بسازند.
اپلیکیشن Health که تاکنون تنها روی آیفون قابل استفاده بود اکنون روی ایپدها نیز در دسترس قرار گرفته است. بنابراین کاربران می توانند از طریق ای کلود داده های مربوط به سلامتی را در دستگاه های مختلف هنگام سازی کنند.
در سیستم عامل iPadOS17 شاهد برخی ویژگی های IOS17 هستیم. یکی از آنها اپلیکیشن جدید Journal است. همچنین ویژگی Find My نیز به صورت به روزرسانی شده قابل استفاده است. به گفته اول نسخه آزمایشی iPadOS17 در اختیار توسعه دهندگان قرار داده شد و نسخه عمومی آن نیز در پاییز امسال منتشر خواهد شد.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster