دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کاربران آیفون، آیپد، مک و سایر دستگاه‌های اپل، در سیستم‌عامل iOS 17 می‌توانند دستیار صوتی را تنها با گفتن کلمه «‌‌Siri» فراخوانی کنند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
کاربران آیفون، آیپد، مک و سایر دستگاه‌های اپل، در سیستم‌عامل iOS 17 می‌توانند دستیار صوتی را تنها با گفتن کلمه «‌‌Siri» به‌جای «Hey Siri»، فراخوانی کنند.
هم‌زمان با کنفرانس WWDC 2023، اپل یکی از تغییرات دستیار صوتی را معرفی کرد تا بتواند راهکارهای ساده‌تری را در اختیار کاربران خود قرار دهد. دستیار صوتی با یک کلمه فعال می‌شود. کاربران در نسخه سیستم‌عامل iOS 17 دیگر لازم نیست دو کلمه به زبان بیاورند، بلکه تنها با گفتن یک کلمه «‌‌Siri»، دستیار صوتی را به‌سرعت احضار می‌کنند.
قبلاً بلومبرگ در گزارشی اعلام کرده بود که اپل روی تغییرات دستیار هوشمند خود کار می‌کند و خبرهایی نیز در مورد تغییرات نحوه فراخوانی آن منتشر شده بود. حالا این شرکت چنین تغییری را اعمال کرده است و دستیار صوتی کوپرتینویی‌ها تنها با یک کلمه فعال می‌شود.
شاید کم‌کردن یک کلمه برای فراخوانی سیری به نظر کار ساده‌ای باشد، اما برای همین تغییر نیاز است تا تغییرات زیادی صورت بگیرد. در نظر داشته باشید که دستیار صوتی آمازون نیز با گفتن «Hey Alexa» یا فقط گفتن تنها کلمه «Alexa» فعال می‌شود. کاربران مایکروسافت نیز قبل از خداحافظی این شرکت با کورتانا، این دستیار صوتی را با سیستم تک‌کلمه‌ای فراخوانی می‌کردند.
در مورد دستیار صوتی گوگل وضعیت متفاوت است و به‌جای گفتن کلمه «Google»، از عبارت‌های «Hey Google» و«OK Google» استفاده می‌‌کنند.
درحال به‌روزرسانی…
اسپانسر این رویداد دیجیاتو زی‌تل است؛ «زی‌تل فایبر، اینترنت پایدار و پرسرعت بر بستر تکنولوژی فیبر نوری»
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster