نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک و بیمه) از ۱۶ تا ۱۹ خرداد در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و «مفید» در سالن خلیج‌فارس میزبان بازدیدکنندگان است. بازدیدکنندگان طی بازدید از «مسیر سرمایه‌گذاری مفید» با انواع خدمات این مجموعه بیشتر آشنا می‌شوند.
«مسیر سرمایه‌گذاری مفید» در سالن مفید شامل سه بخش اصلی مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری و مسیر معاملات سهام و مسیر آموزش و پشتیبانی است. بخش خدمات شرکتی کارگزاری مفید شامل «بورس کالا و انرژی» و بخش «پذیرش شرکت‌ها» نیز میزبان مدیران و صاحبان صنایع هستند.
در مسیر صندوق‌های سرمایه‌گذاری «سالن مفید»، سبدگردان مفید با ۱۷ سال سابقه در مدیریت دارایی پذیرای بازدیدکنندگان است. در این مسیر، علاقه‌مندان با ۱۴ صندوق سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید آشنا می‌شوند. همچنین، بازدیدکنندگان با سرویس مشاوره رایگان مفید و اپلیکیشن مفید به‌عنوان ابزارهای سرمایه‌گذاری در صندوق‌ها آشنایی پیدا می‌کنند.
بازدیدکنندگان «سالن مفید» در مسیر معاملات سهام، با ویژگی‌های جدید سامانه‌های آنلاین «ایزی تریدر» و «مفید آنلاین» آشنا می‌شوند. در این نمایشگاه ابزار «بورس ویو موبایل» معرفی می‌شود که سامانه حرفه‌ای تحلیل بازار است.
در مسیر آموزش و پشتیبانی «سالن مفید»، روزانه شش رویداد آموزشی و پنل کاربردی آشنایی با بازار سرمایه برگزار می‌شود. بازدیدکنندگان «سالن مفید» شاهد رویدادهای پیوسته آموزشی در این مسیر هستند. مجموعه مفید با هدف ایفای مسئولیت اجتماعی در سال گذشته توانسته است ازطریق سامانه آموزشی خود دو‌هزار کلاس آنلاین برگزار کند که با مشارکت ۶۰۰ هزار نفری علاقه‌مندان همراه بوده است.
در پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی، در «سالن مفید» بخش‌هایی برای آشنایی با خدمات رایگان و تخصصی «مشاوره رایگان» و «مرکز خدمات مشتریان» کارگزاری مفید در نظر گرفته شده است. بازدیدکنندگان در بخش «سرویس مشاوره» باتوجه‌به ریسک‌سنجی خود از‌طریق نرم‌افزار اقدام می‌کنند و در بخش «پشتیبانی» نیز، از سامانه چت جی‌پی‌تی هوشمند که برای اولین‌بار در بازار سرمایه براساس هوش مصنوعی (AI) طراحی شده است، بهره‌ می‌برند.
این امکان برای بازدیدکنندگان «سالن مفید» فراهم شده است که با مراجعه به بخش «مفید کارت»، برای صدور آنی این کارت درخواست دهند و همان‌جا آن را تحویل بگیرند. «مفید کارت» کارت بانکی عضو شبکه شتاب است که از‌طریق آن امکان برداشت مانده‌حساب بورسی در هرلحظه از شبانه‌روز فراهم است.
بازدیدکنندگان «سالن مفید» با تازه‌ترین نسخه بورس ویو موبایل آشنا می‌شوند. بورس ویو با قابلیت رصد و تحلیل بازارهای مالی اعم از بورس، ارز، کامودیتی، طلا و ارز دیجیتال، دستیاری حرفه‌ای برای تصمیم‌گیری بهتر در میان تحلیلگران و نهادهای مالی ایران است. در وب‌اپلیکیشن نسخه موبایل بورس ویو، کاربران به‌طور کاملاً رایگان به چکیده‌ای از اطلاعات مهم مالی و تحلیلی دسترسی دارند.
آکادمی مفید نیز در «سالن مفید» حضور دارد و پذیرای علاقه‌مندان است. این آکادمی به‌مدت چهار سال به دانشجویان باانگیزه و مستعد آموزش‌های لازم را در زمینه‌های مالی و سرمایه‌گذاری، مذاکره و فروش و توسعه مهارت‌های فردی ارائه داده است. این بخش پذیرای رزومه متقاضیان برای شرکت در آکادمی و پیوستن به مجموعه مفید است.
کارگزاری مفید به‌منظور قدردانی از بازدیدکنندگان «سالن مفید»، جوایز ویژه‌ای در نظر گرفته است که در روزهای نمایشگاه به قید قرعه به افراد اهدا خواهد شد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره جزئیات حضور مفید در نمایشگاه صنعت مالی، می‌توانید به این‌جا مراجعه کنید.
برای آشنایی بیشتر با خدمات کارگزاری مفید در روزهای ۱۶ تا ۱۹ خرداد، از بخش‌های مختلف «سالن مفید» به‌ نشانی محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، طبقه نخست سالن خلیج‌فارس بازدید کنید. ساعت بازدید از پانزدهمین نمایشگاه صنعت مالی (بورس، بانک، بیمه) ۸ تا ۱۵ است.
خانواده ما

source

توسط digitalwebmaster