اپل خود را برای معرفی اولین هدست واقعیت ترکیبی خود در رویداد WWDC 2023 که ۱۵ خردادماه برگزار خواهد شد آماده می‌کند و حالا مارک گورمان تحلیلگر بلومبرگ ادعا کرده است که اپل دموهایی از این هدست را در اختیار شرکت‌کنندگان مراسم و توسعه‌دهندگان قرار خواهد داد تا آن را از نزدیک امتحان کنند.
به گفته گورمان، اپل یک ساختار جدید در کمپ ‌Apple Park‌ ایجاد کرده است که برای ارائه دموهای Hands-on این هدست طراحی شده است. این مکان، در حیاط بسکتبال Apple Park‌ نزدیک مرکز فیتنس کارمندان اپل قرار دارد.
این دموها در اختیار اعضای رسانه‌ها و برخی توسعه‌دهندگان قرار خواهkد گرفت و ظاهرا در تابستان امسال نیز اپل قصد دارد تعداد دیگری از توسعه‌دهندگان را به همین مکان برای تست کردن هدست واقعیت ترکیبی خود برای اهداف توسعه اپلیکیشن دعوت کند.
یک مکان تست دیگر نیز در تئاتر استیو جابز برای امتحان کردن هدست اپل بلافاصله بعد از مراسم اصلی معرفی هدست تدارک دیده شده است که شامل نمایش فیس تام در واقعیت مجازی، نمایش محتوای اپل تی‌وی پلاس و بازی‌ها می‌شود. افرادی که دارای مشکلاتی مثل میگرن، سرگیجه و جراحت‌های مغزی هستند قبل از امتحان کردن هدست اپل هشدارهای لازم را دریافت خواهند کرد.
لازم به ذکر است که هدست واقعیت ترکیبی اپل بلافاصله بعد از رویداد WWDC عرضه نخواهد شد و احتمالا چندین ماه بعد، تولید انبوه آن شروع خواهد گردید. انتظار می‌رود عرضه این هدست از اواخر سال جاری میلادی شروع شود.
منبع: Macrumors
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster