اپلیکیشن BeReal اعلام کرد به زودی قابلیت چت کردن را به کاربران خود ارائه کند. این اپ اشتراک گذاری لحظات و ثبت آنها را در اختیار کاربران قرار می دهد. قابلیت جدید این اپلیکیشن نیز برای نخستین بار به صورت آزمایشی برای کاربران ایرلند فعال میشود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و […]
اپلیکیشن BeReal اعلام کرد به زودی قابلیت چت کردن را به کاربران خود ارائه کند. این اپ اشتراک گذاری لحظات و ثبت آنها را در اختیار کاربران قرار می دهد. قابلیت جدید این اپلیکیشن نیز برای نخستین بار به صورت آزمایشی برای کاربران ایرلند فعال میشود.
به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا و به نقل از تک کرانچ، ویژگی جدید اپلیکشن BeReal به کاربران اجازه می دهد تا در لحظه با مخاطبان و یا در گروه از طریق ارسال پیام در تعامل باشند. همچنین امکان ارسال لحظات ثبت شده برای آنها وجود دارد. همچنین امکان پاکش به پیام های کاربران از طریق ایموجی های این برنامه وجود دارد.
کاربران BeReal تنها امکان ارسال پیام برای مخاطبان درون فهرست خود را خواهند داشت. ویژگی دیگر قابلیت چت BeReal امکان بلاک و ریپورت کردن است. امکان حذف پیام های نیز فقط برای کاربران ممکن است و در صورتی که بخواهند پیام ها را به طور کامل حذف کنند باید آنها را از سیستم حذف کنند.
این شرکت طی ایمیلی به تک کرانچ اعلام کرد این قابلیت جدید از درخواست های کاربران بوده و این ویژگی به آنها کمک می کند تا در مورد BeReal با مخاطبان خود صحبت کنند. این برنامه اشتراک گذاری لحظات توسط کاربران را برای لحظات خاصی امکان پذیر می کند. بنابراین قابلیت چت باعث میشود تا کاربران تعامل بیشتری با این برنامه داشته باشند. این برنامه اوایل سال گذشته معرفی و به سرعت در بین کاربران محبوب شد. به حدی که اینستاگرام نیز از این قابلیت کپی برداری کرده و بخشی با نام این قابلیت را آزمایش می کند.
پیشنهاد ویژه
خرید بلیط هواپیما فلای تودی
این مطلب بدون برچسب می باشد.


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster