هیجان مسابقه با دوستانتان را دوباره زنده کنید!
چه کسی یک بازی خوب مسابقه‌ای را دوست ندارد. همه گیمر‌ها در تمامی سیستم‌های مختلف عاشق این سبک بازی هستند. متاسفانه تعداد زیادی از بهترین بازی‌های اندروید از قابلیت چند نفره پشتیبانی نمی‌کنند و ممکن است که بسیاری از شما دوست داشته باشید که با یکی دو نفر از دوستانتان بازی کنید. خوشبختانه در میان بهترین بازی‌های ماشینی اندروید می‌توانید چندین عنوان با این ویژگی‌ها را پیدا کنید. پس اگر شما هم به دنبال بهترین بازی های ماشینی چند نفره و دو نفره اندروید هستید با ما همراه باشید تا با ۱۰ مورد از برترین‌های آن آشنا شوید.
کار را با یکی از مشهورترین نام‌های این صنعت آغاز می‌کنیم. این بازی چند نفره تمامی نیاز‌های شما را برطرف خواهد کرد و مکانیک‌هایی مشابه نمونه‌ای کامپیوتری‌اش دارد. بازی به شما اجازه می‌دهد که از میان تعداد زیادی ماشین مختلف یکی را انتخاب کنید و در مسابقات خیابانی شرکت کنید. به علت تعداد زیاد ماشین‌هایی که در بازی وجود دارد، هرگز از آن خسته نخواهید شد.
اگر ملاک شما برای انتخاب بهترین بازی های ماشینی چند نفره اندروید شخصی‌سازی آن باشد، این بازی مخصوص شماست. در مجموع بیش از ۲ میلیون ویژگی شخصی‌سازی برای ماشین‌های مختلف بازی وجود دارد که شما می‌توانید از آن‌ها استفاده کنید. شما می‌توانید با دوستان خود در مسابقات مختلف بازی شرکت کنید و برای ساعت‌ها در بازی غرق شوید.
چه چیزی بهتر از یک بازی سریع و خشن است که اجازه می‌دهد با بازیکنان دیگر چالش‌های مختلفی را انجام دهید؟ این بازی که احتمالا یکی از بهترین بازی های ماشینی دو نفره اندروید هم هست همه چیزی دارد. از شخصی‌سازی ماشین‌ها گرفته تا شخصی‌سازی لباس‌های شخصیتتان. در بازی بیش از ۳۰۰ خودرو مختلف از برندهای گوناگون وجود دارد که با نهایت جزئیات ساخته شده‌اند.
فکر نکنید چون این بازی یک بازی مسابقه‌ای است فقط ماشین دارد. شما و دوستانتان حتی می‌توانید در مسابقات دوچرخه‌سواری هم شرکت و با هم رقابت کنید. چالش‌ها و رویدادهای مختلف بازی باعث خواهند شد که تا چندین سال آینده از آن خسته نشوید و به راحتی بتوانید دوباره به آن برگردید.
اگر دنبال یکی از بهترین بازی های ماشینی چند نفره و دو نفره اندروید هستید نباید Real Racing 3 را از دست دهید. این بازی شامل چندین مورد از پیست‌های واقعی در دنیا می‌شود و در آن می‌توانید یک تیم مسابقه‌ای فرمول یک داشته باشید. در حال حاضر ۲۵۰ ماشین مختلف و ۴۰ پیست مختلف در بازی، با مجوز کامل وجود دارند؛ پس به این زودی‌ها از آن خسته نخواهید شد.
بازی یک قابلیت چند نفره هم دارد که شما در آن می‌توانید به صورت زنده با بقیه بازیکنان دنیا بازی کنید. اگر دلتان بخواهید می‌توانید با دوستان خود بازی کنید و اگر خیلی علاقه‌ای ندارید به راحتی می‌توانید با خود هوش مصنوعی بازی مسابقه دهید.
هر انتظاری که از یک بازی ماشینی دارید را این بازی به واقعیت تبدیل می‌کند. فیزیک کاملا واقعی، داستانی هیجان‌انگیز، نقشه‌ای بزرگ و سیستم چند نفره بازی این بازی را به یک انتخاب عالی تبدیل می‌کند. همانطور که از اسم بازی هم پیداست، شما در طول این بازی مشغول مسابقه در بزرگ‌راه‌‌هایی پر از ترافیک خواهید بود.
بازی CarX Highway شامل چندین حالت مختلف بازی است و به شما اجازه می‌دهد که هم در مقابل بازیکنان دیگر بازی کنید و هم در مقابل خود هوش مصنوعی بازی. بزرگ‌راه‌هایی هم که در بازی وجود دارد همگی واقعی هستند و در کشور‌های آمریکا، انگلستان و فرانسه وجود دارند. علاوه بر تمامی این‌ها یک قسمت داستانی هم وجود دارد که شما را وارد قلب مسابقات خیابانی می‌کند.
گرافیک خوب و یک گیم‌پلی جذاب همیشه فرمولی موفق برای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شوند. حالا اگر این فرمول را با ۱۰۰ ماشین مختلف از سازنده‌هایی واقعی و قابلیت چند نفره هم ترکیب کنید می‌توانید یکی از اعتیاد‌آورترین و بهترین بازی های ماشین سواری چند نفره اندروید را داشته باشید. طبیعتا این انتظار را دارید که ماشین‌ها قابلیت ارتقا داشته باشند و اینطور هم هست. اما چیزی که نمی‌دانید این است که تغییرات مختلف بر روی ظاهر و یا داخل ماشین بر روی عملکرد کلی آن تاثیر می‌گذارد.
چرخ‌های کوچک‌تر اصطکاک کمتری ایجاد می‌کنند و موتوری که تجهیزات بیشتری دارد سنگین‌تر است و سرعت کل را پایین می‌آورد. پس باید بر روی ارتقا‌هایی که مد نظرتان است خیلی فکر کنید. این بازی یک قسمت چند نفره هم دارد که در آن می‌توانید با بازیکنانی از سراسر دنیا رقابت کنید. حتی می‌توانید با دوستان خود یک تیم را تشکیل دهید و با تیم‌های دیگر دنیا مسابقه دهید.
بازی‌های مسابقه‌ای آرکید محبوبیت خیلی زیادی بین گیمر‌ها دارند. وقتی که حرف از رانندگی راحت و یک‌دست می‌شود هیچ بازی‌ای را نمی‌توانید پیدا کنید که تا این اندازه دقیق و زیبا باشد. بازی خطوط داستانی مختلفی را به شما ارائه می‌دهد و شما می‌توانید به صورت تکی و یا با دوستانتان بازی کنید.
در بزرگ‌راه‌های مختلف لایی بکشید و بیش از ۱۰۰ ماموریت وجود دارد که به راحتی می‌تواند شما را برای ساعت‌ها سرگرم کند. خود بازی پیشنهادات بسیاری را برای ارتقا ماشین به شما می‌دهد و می‌توانید ماشین خود را چندین برابر زیباتر کنید.
اگر طرفدار بازی‌هایی هستید که آدرنالین زیادی دارند باید حتما Gear.Club را امتحان کنید. این بازی شما را وارد قلب مسابقاتی در سطح جهانی می‌کند و در دنیایی کاملا واقعی یک حس خیلی متفاوت را برایتان ایجاد می‌کند. کارهایی که در بازی می‌توانید انجام دهید بسیار متنوع هم هست. هم می‌توانید ماموریت‌های مختلفی را به صورت تکی و یا گروهی انجام دهید و یا می‌توانید با دوستانتان در مسابقات بین‌المللی آن شرکت کنید.
مکانیک‌های خود بازی هم بسیار متنوع است. تقریبا تمامی قسمت‌های ماشین قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید ماشینی را بسازید که با تفکر خودتان هماهنگ است. شما با بازی کردن می‌توانید ماشین‌های مختلفی را آنلاک کنید و کم کم از یک ماشین ضعیف، ماشینی قدرتمند بسازید.
الان زمانش است که با یک بازی‌ای آشنا شوید که شما را به عنوان راننده بهترین و لوکس‌ترین ماشین‌های دنیا قرار می‌دهد. هدف اصلی این بازی این است که صرفا لذت ببرید. بازی شامل بیش از ۷۰ ماشین مختلف با جزئیات بسیار زیادی است که انگار شما را وارد دنیایی دیگر می‌کند.
علاوه بر تمامی این‌ها، تمامی مکان‌ها و پیست‌های بازی بر اساس واقعیت هستند و شما می‌توانید تمامی این مکان‌ها را به صورت تکی و یا با دوستانتان بگردید. این بازی بیش از ۱۵۰۰ رویداد مختلف هم دارد که در هرکدام از آن‌ها باید چالش‌های مختلفی را انجام دهید؛ پس فکر نکنید که به این زودی‌ها از بازی خسته شوید.
برخلاف اکثر بهترین بازی های ماشینی دو نفره در این بازی شما محدود به استفاده از ماشین‌های کاملا مدرن و لوکس نیستید. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که از ماشین‌های آمریکایی قدیمی لذت می‌برید، این بازی را باید حتما امتحان کنید. در این بازی شما باید در حقیقت یک ماشین قدیمی را بازسازی کنید.
در ابتدا شما یک ماشین قدیمی و زنگ‌زده دارید، ولی کم کم آن را بازسازی می‌کنید و در مسابقات شهری شرکت می‌کنید. گرافیک بازی هم واقعا در سطح جدیدی قرار دارد و با تمام بازی‌های موابیل دیگر فرق دارد. اگر CSR Classics را نصب کنید هرگز پشیمان نخواهید شد.
در آخر هم یک بازی با محیطی نئون را داریم که قطعا از آن ناامید نخواهید شد. این بازی به شما این اجازه را می‌دهد که بدون در نظر گرفتن سبک مورد علاقه خود در ماشین‌ها، با دوستان خود مسابقه دهید. این بازی هر ماشینی که فکر کنید دارد؛ از موتورهای چهارچرخ گرفته تا خودروهای فرمول یک و حتی دوچرخه و تانک. شما می‌توانید هر ماشینی که می‌خواهید را جمع کنید و یک کلکسیون کامل را برای خود ایجاد کنید. تازه می‌توانید تمامی این ماشین‌ها را هم به هر شکلی که دلتان می‌خواهد شخصی‌سازی کنید.
تمامی ماشین‌های بازی قابلیت ارتقا دارند و می‌توانید بخش‌های مختلف آن‌ها را، مثل گیربکس و یا خود موتورشان را ارتقا دهید. شما می‌توانید با دوستانتان و یا خود هوش مصنوعی بازی مسابقه دهید؛ ولی اگر هم بخواهید می‌توانید یک تیم تشکیل دهید و با بقیه تیم‌های دنیا رقابت کنید.
این شما و این هم از بهترین بازی های ماشینی چند نفره اندروید. به نظر شما جای چه عنوانی در این لیست خالی بود و چرا؟ حتما نظر خود را با ما و کاربران ویجیاتو به اشتراک بگذارید.
بهترین آرکید دو نفره در میان بازی‌های ماشینی Traffic Tour است.
بازی Gear.Club بیشتر از همه به واقعیت نزدیک است.
در حال حاضر Real Racing 3 محبوب‌ترین این بازی‌ها است.
کران تا کران عنکبوت
روزهای پایانی غرب وحشی

source

توسط digitalwebmaster