نصب یک نرم افزار روی سرور و یا داشتن یک کنترل پنل حرفه‌ای به همراه فعال‌سازی لایسنس از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران است؛ اما نگران نباشید! علاوه بر امکان خرید سرور ابری ساعتی کارشناسان ابری‌هاست ایران بستری به نام بازارچه ابری‌ هاست ایران برای کاربران سرویس ابری مهیا کرده‌اند که تمامی این دغدغه‌ها را رفع می‌کند. در بازارچه […]
نصب یک نرم افزار روی سرور و یا داشتن یک کنترل پنل حرفه‌ای به همراه فعال‌سازی لایسنس از مهم‌ترین دغدغه‌های کاربران است؛ اما نگران نباشید! علاوه بر امکان خرید سرور ابری ساعتی کارشناسان ابری‌هاست ایران بستری به نام بازارچه ابری‌ هاست ایران برای کاربران سرویس ابری مهیا کرده‌اند که تمامی این دغدغه‌ها را رفع می‌کند.
در بازارچه ابری‌ هاست ایران کاربران می‌توانند با چند کلیک نرم افزارها و کنترل پنل‌های پرکاربرد را که به‌صورت رایگان بر روی سرور نصب و تنظیم شده را در اختیار داشته باشند. این نرم افزارها در کوتاه‌ترین زمان به صورت کاملاً اتوماتیک به کاربر تحویل داده می‌شوند و آماده استفاده هستند.
از جمله نرم افزارهایی که با یک کلیک و به‌صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌گیرد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
از دیگر ویژگی‌هایی جدید و بی‌نظیر در بازارچه ابری‌ هاست ایران امکان خرید و دریافت لایسنس به‌صورت ساعتی است. در بازارچه ابری‌ هاست ایران کاربران می‌توانند لایسنس‌هایی مانند سی پنل و پلسک را با یک کلیک در مدت زمان دلخواه (از ساعتی تا سالیانه) در اختیار داشته باشند.
در ادامه به برخی دیگر از ویژگی‌های بی‌نظیر بازارچه ابری‌هاست ایران پرداخته‌ایم.
برای داشتن یک کنترل پنل حرفه‌ای سی پنل یا پلسک آماده هستید؟ نرم‌افزارهای دلخواهتان را از بازارچه‌ هاست ایران انتخاب کنید، سپس با چند کلیک می‌توانید آن‌ها را برای استفاده در اختیار داشته باشند.

نصب، تنظیم و راه‌اندازی سی پنل همیشه کاری دشوار، پرهزینه و زمان‌بر بوده است. اغلب افراد برای ساختن یک کنترل پنل حرفه‌ای باید دانش فنی لازم در این زمینه را کسب کنند، یا اینکه از افراد متخصص این حوزه که توانایی نصب و تنظیم کنترل پنل را دارند کمک بگیرند.
اما اکنون با امکاناتی که در بازارچه ابری‌هاست ایران مهیا شده است، کاربران سرویس ابری می‌توانند با چند کلیک سی پنل، پلسک و … را در اختیار داشته باشند.
برای دریافت لاینسس‌های متنوع امکان پرداخت به صورت ساعتی برای اولین بار فراهم شده است. به عنوان مثلاً کنترل پنل‌های پلسک و سی پنل می‌توانید هزینه لایسنس را با چند کلیک به‌صورت ساعتی پرداخت کنید.
با استفاده از سرویس‌های این بازارچه می‌توانید هزینه‌های خودتان برای میزبانی وب را بهتر مدیریت کنید. به عنوان مثال، در گذشته اگر کاربری یک سرور ساعتی با کنترل پنل سی پنل خریداری می‌کرد باید هزینه لایسنس را به صورت ماهانه پرداخت می‌کرد، اما در بازارچه ابری هاست ایران این قابلیت فراهم شده که حتی هزینه لایسنس را به میزان استفاده (حتی ساعتی) پرداخت کنید.
روترها کاربردهای فراوانی در شبکه دارند و شرکت‌ها و افراد مختلف استفاده‌های گوناگونی از این ابزار دارند. استفاده از روترهای نرم افزاری نیاز به یک سرور ابری دارد. نصب روترهایی مانند میکروتیک روی سرور چالش‌های خاص خود را دارد و این مورد می‌تواند برای کاربران دغدغه‌های زیادی را به وجود آورد؛ اما جای نگرانی نیست!
در بازارچه ابری‌ هاست ایران علاوه بر تمام امکانات ذکر شده امکان نصب روتر میکروتیک با یک کلیک و به‌صورت رایگان (حتی در سرویس ابری ایران) از طریق بازارچه ابری‌ هاست ایران در اختیار کاربران قرار گرفته است.
تمام موارد فنی مورد نیاز توسط تیم فنی‌هاست ایران انجام شده، تا کاربران بدون نیاز به صرف زمان و هزینه جهت نصب و راه‌اندازی بتوانند از نرم‌افزارهای متنوع مانند Microsoft SQL Server و Splunk و Docker و …  استفاده کنند.
این نرم‌افزارها به رایگان در اختیار کاربران قرار می‌گیرند و برای استفاده از آن‌ها نیاز به پرداخت هزینه نخواهید داشت. البته در صورتی که نیاز به لایسنس خاصی داشته باشید، امکان تهیه آن را با پرداخت هزینه مشخص شده دارید.
هاست ایران به عنوان یکی از شرکت‌های پیشگام در ارائه سرویس‌های میزبانی وب تا به امروز توانسته به مشتریان زیادی سرویس‌های خرید هاست، خرید دامنه و… را ارائه دهد.
حضور تیم متخصص‌ هاست‌ ایران و پشتیبانی 24/7 این سرویس موجب رضایت خاطر مشتریانش شده است؛ و هاست ایران همیشه در تلاش است که با ارائه خدمات نوین رضایت کاربران را اولویت اصلی کار خود قرار دهد.
بازارچه ابری‌هاست ایران با تکیه بر دانش فنی تیم متخصص این شرکت راه‌اندازی شده، تا کاربران بتوانند لاینسس‌های متنوع را با بهترین قیمت دریافت کنند یا کنترل پنل حرفه‌ای خودشان را داشته باشند.
سخن پایانی
تا به امروز نصب سی پنل و پلسک علاوه بر زمان‌بر بودن، هزینه‌های زیادی به کسب و کارها متحمل می‌کرد، اما اکنون صاحبان کسب و کار می‌توانند با یک کلیک و بدون دغدغه لایسنس خود را فعال کرده و استفاده کنند. علاوه بر آن نصب برنامه‌ها و نرم افزارهای مختلف روی سرور (مانند داکر، گیت و …) به ساده‌ترین حالت ممکن درآمده و تنها با چند کلیک می‌توانید این موارد را به‌صورت رایگان روی سرور ابری خود داشته باشند.
برای اولین بار در بازارچه ابری‌ هاست ایران امکانات بی‌نظیری آماده و در اختیار کاربران قرار گرفته است. کاربران سرویس ابری می‌توانند با استفاده از این امکانات علاوه بر صرفه‌جویی در وقت و هزینه، بیش از پیش به فکر گسترش کسب و کار خود باشند.
در نظر داشته باشید سرورهایی که در بازارچه ابری ارائه می‌شود مانند تمام سرورهای ابری‌ هاست ایران  در بستر ابر واقعی ارائه شده و تمامی امکانات سرور ابری (مانند امکان ارتقا منابع به‌صورت لحظه‌ای) را دارا هستند.
جهت مشاهده امکانات این بازارچه به صورت کامل می‌توانید وارد وب‌سایت ابر هاست ایران به آدرس hostiran.cloud شوید و پس از وارد شدن به پنل کاربری خود وارد بازارچه ابری شده و از امکانات بی‌نظیر این سرویس استفاده کنید.

 فناوری ابری یک تکنولوژی در حال رشد در ایران می‌باشد که هر روز خدمات تازه ای را به کاربران ارائه می‌دهد. پردازش ابری حالا تبدیل به یکی از علوم مهم در مهندسی کامپیوتر شده است. از ویژگی های مهم فناوری ابری می توان به آسان نمودن دسترسی کاربران به نرم افزار ها و سرویس های مورد […]

با توجه به اینکه مایکروسافت خدمات ابری خود را در چند سال گذشته به صورت منابع نامحدود در اختیار شرکت ها و کارمندان از راه دور قرار داده است اما در چند سال گذشته این خدمات با افزایش تقاضا مواجه بوده است. به طوری که هم اکنون مشتریان می توانند تاثیر این افزایش تقاضا را […]

موسسه تحقیقاتی Synergy Research اعلام کرد طی فصل اول سال 2022 ارزش بازار فضای ابری به رقم 126 میلیارد دلار رسیده است. البته این رقم نسبت به فصل های گذشته کاهش داشته است. اما در مجموع رقمی بی نظیر محسوب می شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، آمار مربوط به زیرساخت های […]

گزارش‌های اخیر نشان می‌دهد آمازون همچنان توانسته در بین شرکت های بزرگ ارائه دهنده خدمات ابری در رتبه نخست باقی بماند. البته مایکروسافت نیز تلاش دارد تا در این روند به آمازون نزدیک شود. به گزارش سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گزارش هایی که اخیراً در مورد درآمدهای مالی سه شرکت بزرگ ارائه دهنده […]


آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.

source

توسط digitalwebmaster