دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
ورود اولیه خودروهای جدید به بازار ایران همواره با تب‌وتابی خاصی همراه است اما پس از آن شاهد کاهش قیمت هستیم.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
ورود اولیه خودروهای جدید به بازار ایران همواره با تب‌وتاب خاصی همراه است. این جو خاص باعث می‌شود تا قیمت خودروها به‌طرز چشمگیری در مقایسه با نرخ کارخانه افزایش داشته باشد. از‌این‌رو خریداران باتجربه مدتی را صبر می‌کنند تا قیمت بازار به تعادل برسد. پس از تیگو 8 پرو مکس که رکورددار کاهش قیمت در بازار آزاد بود، قیمت هایما 8S نیز کاهش چشمگیری را تجربه کرده است.
قیمت هایما 8S‌ از سوی کارخانه تولیدکننده، ایران‌خودرو، معادل یک میلیارد و 550 میلیون تومان اعلام شده است. نخستین سری از این خودرو در اسفندماه 1401 وارد بازار شد که در آن زمان قیمت آگهی بازار آزاد این خودرو معادل دو میلیارد و 750 میلیون تومان بود. با آغاز روند افزایش قیمت خودرو در فروردین‌ماه 1402، قیمت هایما 8S در بازار آزاد به حدود سه میلیارد تومان رسید. پس از آن روند کاهش قیمت این خودرو در بازار آغاز شد تا امروز که قیمت کراس‌اوور هایما به حدود دو میلیارد و 100 میلیون تومان کاهش یافته است. درصورتی‌که مشتریان از این قیمت استقبال نکنند، بازهم انتظار کاهش قیمت را باید داشته باشیم.
قیمت هایما 8S‌ آن را در رده مشابه با دیگر کراس‌اوورهای کوچک بازار قرار می‌دهد. خودروهای موجود در بازار در این بازه قیمتی بسیار پر‌تنوع هستند، از‌این‌رو قیمت هایما 8S را با رقبای آن در بازار مقایسه کرده‌ایم:
اطلاعات تکمیلی در مورد معرفی،‌آپشن‌ها و امکانات هایما 8S
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster