دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
همراه اول با حضور در اینوتکس 2023 قصد دارد آخرین دستاوردهای فناورانه خود را در حوزه‌های جدید به نمایش بگذارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
همراه اول با حضور در اینوتکس 2023 قصد دارد آخرین دستاوردهای فناورانه خود را در حوزه‌های جدید و پرطرفدار متاورس و انیمیشن به نمایش بگذارد.
اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران خبر داد که همراه اول در «اینوتکس 2023» به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد زیست‌بوم نوآوری و فناوری کشور، از ۱۹ تا ۲۲ اردیبهشت‌ماه 1402 در محل پارک علم و فناوری پردیس میزبان بازدیدکنندگان است.
در این رویداد با محوریت «مرکز تحقیق و توسعه»، همراه اول که علاوه بر سرمایه‌گذاری‌های چشم‌گیر در حوزه‌های دانش‌بنیان و تولید داخلی، در بومی‌سازی فناوری‌های نوظهور و کاربردی نیز پروژه‌های جاری و اجراشده بسیاری دارد، حضور خواهد داشت.
مرکز تحقیق و توسعه همراه اول قصد دارد در این رویداد دستاوردهای فناورانه خود را در حوزه‌های جدید و پرطرفدار متاورس و انیمیشن به نمایش بگذارد.
همراه اول با اشاره به اهمیت سرمایه‌گذاری‌های کوچک و بزرگ، اعلام کرده این اپراتور از پتانسیل هاب‌های خود برای حضور فیزیکی در اینوتکس بهره برده است.
درواقع «هاب» با تسهیل دسترسی به امکانات مالی، فناوری‌های پایه و پلتفرمی و ایده‌های نوین تجاری، با محور شتابدهی کسب‌وکارهای نوپا به‌دنبال خلق ارزش در زیست‌بوم اقتصاد دیجیتال کشور است.
درحال‌حاضر این شرکت در حوزه بررسی و انتخاب استارتاپ‌های دارای پتانسیل رشد برای ورود به دوره شتابدهی فعالیت می‌کند و رویکرد آن در برنامه راهبردی به‌سمت ایجاد زنجیره ارزشی است که بتواند در بلندمدت به فعالیت‌های خود و شرکت حرکت اول (هلدینگ سرمایه‌گذاری جسورانه گروه همراه اول) انسجام ببخشد و فعالیت‌های موجود در این زنجیره مکمل یکدیگر باشند.
بنابراین همراه اول بر این باور است که حضور هاب‌های شیراز و اصفهان در اینوتکس می‌تواند برای سرمایه‌گذاران و فعالان عرصه نوآوری و کارآفرینی نویدبخش باشد.
علاوه‌بر‌این، طی روزهای برگزاری اینوتکس 2023، همراه اول در نشست‌های «Next Station «Stage و «فروم حکمرانی» مشارکت دارد که برخی عناوین و مقولات نشست‌ها شامل «زندگی مجازی»، «نقش دوقلوهای دیجیتال در انقلاب صنعتی چهارم»، «نقش سازمان‌های نوآور در توسعه اکوسیستم نوآوری» و «حکمرانی دیجیتال در سرویس‌های همراه اول» حضور دارد.
همراه اول طی روزهای برگزاری نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری (اینوتکس) که با اهدافی نظیر «سرمایه‌گذاری»، «مشارکت و همکاری» و «گفت‌وگو و شبکه‌سازی» برگزار می‌شود، از ساعت 10 صبح تا 18 در غرفه 224 سالن شماره ۲ میزبان بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به عرصه فناوری‌های دیجیتال است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster