دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
انتخاب الکترونیک در چهار بخش جانبی اینوتکس 2023 یعنی reverse pitch، G-forum، رویداد استیج و سخنرانی در اختتامیه نمایشگاه حضور دارد.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
گروه صنعتی انتخاب الکترونیک علاوه بر حضور در دوازدهمین نمایشگاه اینوتکس 2023 در چهار بخش جانبی این نمایشگاه از جمله رویداد reverse pitch، G-forum، رویداد استیج و سخنرانی در اختتامیه نمایشگاه حضور دارد.
به گزارش دیجیاتو و به نقل از مرکز ارتباطات رسانه‌ای گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس در پارک فناوری پردیس، پنج رویداد تخصصی ریورس پیچ در حوزه‌های لوازم خانگی، صنایع غذایی، نوآوری در بخش عمومی، تجهیزات پزشکی و نفت، گاز، پتروشیمی و انرژی‌های تجدیدپذیر برگزار می‌شود.
در رویدادهای reverse pitch، از یک طرف صنعت‌گران و شرکت‌های مختلف چالش‌ها و نیازمندی‌های خود را مطرح می‌کنند و از طرف دیگر شرکت‌های فناور و دانش‌بنیان و افراد یا مجموعه‌هایی که توانایی حل این نیازها را دارند، راه‌حل‌های خود را متناسب با نیاز مطرح شده ارائه خواهند داد.
بر همین اساس، گروه صنعتی انتخاب الکترونیک در سومین روز نمایشگاه اینوتکس در قالب رویداد ریورس پیچ سوم درخصوص نیازهای فناورانه صنعت لوازم خانگی با مخاطبان گفتگو خواهد کرد. این رویداد به بررسی چالش‌های موجود هوش مصنوعی (AI) در لوازم خانگی و اینترنت اشیا (IOT) می‌پردازد.
همچنین «فاطمه قدیری»، مدیر تیم اسنواتِک (مرکز نوآوری و توسعه فناوری انتخاب الکترونیک) یکی از داوران رویداد فینال اینوتکس پیچ به نمایندگی از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک است.
امسال در اینوتکس 2023 برای دومین بار شاهد برگزاری فروم حکمرانی (G-forum) با پرداختن به  مباحث حوزه فناوری و نوآوری از زاویه دید حکمرانی خواهیم بود. این رویداد که با همکاری اندیشکده حکمرانی شریف برگزار می‌شود، قصد دارد تا با حضور صاحب‌نظران، سیاست‌گذاران و فعالان اکوسیستم نوآوری کشور، به بررسی مهم‌ترین چالش‌های حکمرانی در ارتباط با حوزه فناوری و نوآوری بپردازد.
بر همین اساس، در روز نخست نمایشگاه یعنی ۱۹ اردیبهشت ماه پنل فروم حکمرانی با موضوع اثرات حکمرانی بر فناوری، واکاوی ابعاد حقوقی و اقتصادی قانون جدید جهش دانش‌بنیان با حضور معاون وزیر اقتصاد و دارایی، «مهدی طغیانی» نماینده اصفهان در مجلس شورای اسلامی و نماینده‌ای از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک، برگزار خواهد شد.
رویداد استیج در روز نخست نمایشگاه نیز به موضوعات استارتاپ‌ها و ایران امروز، فصل تاب‌آوری و تجربه تاب‌آوری‌ها و رشد کسب‌وکار اختصاص دارد که «امیر الحاجی»، مدیرعامل صندوق اسنوا ونچرز (صندوق سرمایه گذاری خطرپذیر گروه صنعتی انتخاب الکترونیک) در این رویداد انتقال تجربه خواهد داشت.
همچنین نماینده دیگری از گروه صنعتی انتخاب الکترونیک به عنوان یکی از سخنرانان اختتامیه اینوتکس در روز چهارم خواهد بود.
نمایشگاه «اینوتکس» در حالی دوازدهمین دوره خود را تجربه می‌کند که اکنون به یکی از بزرگترین رویدادهای نوآوری و فناوری کشور تبدیل شده است. این رویداد هر ساله میزبان بیش از 70 هزار مخاطب از نقاط مختلف جهان به صورت حضوری و مجازی است و در این دوره نیز 400 شرکت و مجموعه را میزبانی می‌کند.
گروه صنعتی انتخاب الکترونیک که ارتباط با نخبگان، دانشگاه و حوزه فناوری و نوآوری را در دستور کار دارد، از حامیان برگزاری این نمایشگاه است. پارک فناوری پردیس، صاحب امتیاز این نمایشگاه است و دبیرخانه اینوتکس 2023 با همکاری شرکت‌های مختلف از بخش خصوصی، برگزاری این نمایشگاه را برعهده دارند. همچنین معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و مرکز همکاری های تحول و پیشرفت ریاست جمهوری از حامیان و پشتیبان‌های دائمی این نمایشگاه هستند.
اینوتکس 2023 در سال جاری از 19 تا 22 اردیبهشت ماه از ساعت 10 تا 18 میزبان 400 شرکت نوآور و فناور در قالب غرفه‌دار خواهد بود. برگزاری 400 جلسه B2B و 20 رویداد و بخش جانبی از دیگر برنامه های این رویداد است.
توانمندسازى کارآفرینان از طریق ارائه موفقیت‌ها، تأمین منابع مالى، پیدا کردن مسیر مناسب برای ورود به بازار و نیز برقرارى ارتباط میان اجزای مختلف زیست‌بوم نوآوری و فناوری از جمله اهداف برگزارى اینوتکس است.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster