جیمز کامرون، با به صحنه آوردن هوش مصنوعی به دنیای فیلم نشان داد که این فناوری ترسناک تا چه حد می‌تواند برای مردم خطرساز باشد، اما به هیچ عنوان فکر نمی‌کرد که روزی هوش مصنوعی بتواند به گذشته برگردد و فیلم Alien را با ترکیب خلاقیت به اثر موزیکال تبدیل کند.
عکس‌هایی از فیلم Alien که با نام Alien: The Musical از آن یاد می‌شود، توسط یکی از کاربران ردیت و با نام GarryWalkerNFTArtist ساخته شده و بااینکه تصاویر خنده‌دار هستند، اما جزییات بکاربرده شده در آنها ظریف و قابل تحسین است.
در عکس زیر، کولونل مارینز همراه با نیروی خود به روی سطح LV-426 آمده‌اند که یکی از سه ماه در مدار سیاره کالپاموس است و در مسیر خود تا نابودی به دست ژنومورف‌ها به رقص و شادی می‌پردازند.
در این بین، کاربر ردیت کم‌کاری نکرده و بازیگر اصلی سری Alien یا Ellen Ripley را به عنوان خواننده اصلی انتخاب کرده تا با صدای خود مادر ژنومورف‌ها را از خود دور کند. به علاوه، از آنجاییکه ریپلی به اندرویدها اعتماد ندارد، بیشاپ باید در سالن رقص و همراه با ژنومورف‌ها و سایر اعضا مشغول باشد.
در آخر نیز، هیچ شرکت کننده‌ای بدون شنیدن صدای دلنشین ژنومورف‌ از این مراسم بیرون نمی‌رود. سوال اصلی مطرح شده در این بخش این است که ژنومورف‌ها با چه صدایی آواز می‌خوانند و آیا آنها استعداد خوانندگی دارند؟
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تمام حقوق این سایت متعلق به تکفارس می باشد.
Copyright© 2023 TechFars All Rights Reserved

source

توسط digitalwebmaster