دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
شیائومی 13T پرو که احتمالاً همان ردمی K60 اولترا برای بازار جهانی خواهد بود، به‌جای تراشه کوالکام، به چیپ مدیاتک مجهز می‌شود.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شیائومی برای رونمایی از گوشی شیائومی 13 اولترا آماده می‌شود، بااین‌حال به‌نظر می‌رسد چینی‌ها روی یک گوشی دیگر هم کار می‌کنند: شیائومی 13T پرو. ظاهراً این دستگاه به تراشه دایمنسیتی 9200 مجهز می‌شود و این‌بار خبری از چیپ‌های پرچمدار کوالکام نخواهد بود.
وب‌‎سایت Xiaomiui در گزارشی مدعی شده است که شیائومی روی دو گوشی هوشمند مشابه با یکدیگر کار می‌کند. این دستگاه‌ها از شماره مدل 23078PND5G و 23078PND5C استفاده می‌کنند که حرف C به‌معنای نسخه مخصوص چین (China) و حرف G به‌معنای نسخه جهانی (Global) است. این گوشی‌های هوشمند ظاهراً با نام‌های ردمی K60 اولترا (برای بازار چین) و شیائومی 13T پرو (برای بازار جهانی) از راه می‌رسند.
طبق گزارش اخیر، شیائومی ابتدا ردمی K60 اولترا را در بازار چین معرفی خواهد کرد و سپس این دستگاه با نام شیائومی 13 تی پرو روانه بازار جهانی خواهد شد. این احتمال وجود دارد که این گوشی‌های هوشمند در ماه ژوئیه معرفی شوند.
وب‌سایت Xiaomiui همچنین احتمال استفاده از تراشه پرچمدار مدیاتک دایمنسیتی 9200 در این گوشی‌های هوشمند را مطرح کرده است. اگر گفته این وب‌سایت درست باشد، شیائومی برای اولین‌بار از این چیپ پرچمدار استفاده خواهد کرد. علاوه‌براین، چینی‌ها به‌جای تراشه کوالکام، در مدل پرو یک گوشی سری T به سراغ چیپ مدیاتک می‌روند.
اگرچه دایمنسیتی 9200 یک تراشه قدرتمند با مصرف انرژی بهینه است، اما شیائومی در سال‌های اخیر در گوشی‌های سری T، از چیپ‌های مدیاتک در مدل‌های استاندارد و تراشه‌های کوالکام در مدل‌های پرو استفاده کرده است. بنابراین ظاهراً امسال با یک سنت‌شکنی روبه‌رو خواهیم شد؛ هرچند شاید شیائومی 13T با دایمنسیتی 9200 از راه برسد.
گوشی‌های سری T شیائومی قیمت پایین‌تری نسبت به پرچمدارهای اصلی این کمپانی دارند، بنابراین امسال هم احتمالاً سری شیائومی 13 تی با قیمتی رقابتی از راه می‌رسد. با توجه به اینکه حداقل چندین ماه تا معرفی این محصولات فاصله داریم، باید منتظر انتشار اطلاعات دقیق‌تری از آن‌ها باشیم.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster