دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
کلاهبرداران با شایعه ایردراپ متامسک به دنبال دارایی‌های دیجیتال شما هستند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
شرکت سازنده کیف پول غیر حضانتی محبوب متامسک در مورد شایعات اسنپ‌شات و ایردراپ به کاربران خود هشدار داد. این هشدار پس از ماه‌ها شایعه در مورد ایردراپ متامسک و افزایش کلاهبرداری در فضای کریپتو و دارایی‌های دیجیتال اعلام شده است.
به‌تازگی کلاهبرداران در شبکه‌های اجتماعی شایعاتی را در مورد اسنپ‌شات تاریخ ۳۱ مارس برابر با ۱۱ فروردین ۱۴۰۲ و ایردراپ پس از آن منتشر کرده‌اند. متامسک می‌گوید این شایعات را باور نکنید، چون واقعیت ندارند و ممکن است با کلیک روی لینک‌های آلوده یا وارد شدن به سایت‌های حاوی بدافزار، دارایی‌های خود را از دست بدهید.
تب ایردراپ در سال‌های اخیر بسیار بالا گرفته و در ایران نیز کاربران زیادی تمام وقت خود را صرف یافتن و دریافت ایردراپ می‌کنند. ایردراپ آربیتروم در هفته گذشته، اشتیاق کاربران برای کسب درآمد ساده از فضای کریپتو را افزایش داد. طبق شایعات مربوط به متامسک، اسنپ‌شات تاریخ ۳۱ مارس بر اساس حجم و تعداد تراکنش‌ها و استفاده از قابلیت‌هایی مانند سواپ و بریج ثبت می‌شود. بنابراین کاربران ممکن است با هدف افزایش تعداد تراکنش‌ها یا نقل و انتقال دارایی‌ها از طریق بریج، به دام کلاهبرداران بیفتند.
هنوز مشخص نیست چرا تاریخ ۳۱ مارس برای اسنپ‌شات متامسک سر زبان‌ها افتاده اما احتمال می‌رود که صحبت‌های «جو لوبین» مدیرعامل شرکت سازنده متامسک یعنی کانسنسیس (ConsenSys) و هم‌بنیان‌گذار اتریوم در این زمینه نقش داشته است. او در تاریخ ۱۴ مارس برابر با ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ اعلام کرد که غیرمتمرکز بودن متامسک را افزایش دهد. لوبین اشاره کرد که توکن ویژه‌ای برای افزایش عدم تمرکز این کیف پول غیر حضانتی عرضه می‌شود. با این حال هنوز اطلاعاتی در مورد ایردراپ رسمی متامسک در دست نیست.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود

source

توسط digitalwebmaster