چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
گروه خودروسازی سایپا و وزارت صمت جزئیات عرضه چانگان CS35 پلاس را در سامانه یکپارچه فروش خودروهای وارداتی اعلام کرد. در حال حاضر شرایط فروش چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و تیپ ۳ منتشر شده است.
به گزارش پایگاه خبری اسب بخار، با توجه به مستندات موجود تعدادی از خودروهای وارداتی چانگان به گمرک تهران رسیده اند و بخشی دیگر نیز در گمرک شهید رجایی بندر عباس حضور دارند. متقاضیانی که اولویت خرید خودروهای وارداتی را در سامانه Saleauto.ir به دست آورده اند، می توانند جهت ثبت تقاضا برای خرید هزار و ۱۰۸ دستگاه چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و ۳ اقدام کنند. قیمت علی الحساب این خودروها در خروجی گمرک، به ترتیب ۸۵۰ و ۹۰۰ میلیون تومان اعلام شده است.
۱- قیمت نهایی خودروها مطابق رویه های جاری پس از ارسال دعوتنامه و با احتساب کلیه هزینه های قطعی واردات، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، اسقاط خودرو، بیمه شخص ثالث ،کرایه حمل و سایر عوارض قانونی مشخص خواهد شد.
۲- این سامانه به مدت ۱۰ روز جهت انتخاب خودروهای عرضه شده باز بوده و زمان ثبت درخواست تاثیری در اولویت تخصیص خودرو ندارد.
۳- ثبت نام پس از عقد قرارداد متقاضی با شرکت واردکننده و تسویه حساب، قطعی خواهد شد.
۴- انتخاب رنگ خودرو بر اساس اولویت فرد متقاضی در سامانه است.
۵- در فرآیند تخصیص خودرو متقاضیان می توانند دو اولویت انتخاب نمایند.
۶- در صورتی که متقاضی با اولویت بالاتر خودرو عرضه شده را انتخاب نکند، اولویت وی حفظ خواهد شد.
۷- متقاضیان می توانند در زمان تخصیص خودرو در سامانه نسبت به انصراف از انتخاب خودرو(بدون جریمه) اقدام نمایند.
۸- انصراف از خرید خودرو پس از عقد قرارداد با شرکت واردکننده مشمول جریمه(مطابق قانون) و از بین رفتن اولویت تخصیص خودرو خواهد شد.
چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ و ۳ به پیشرانه ۱.۴ لیتری توربوشارژر TGDi مجهز است و ۱۵۸ اسب بخار قدرت را با گشتاور ۲۶۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده ۷ سرعته اتوماتیک دو کلاچه تَر (W-DCT) توان را به چرخ های جلوی CS35 پلاس می رساند.
فرمان کمکی برقی، جلو آمپر یکپارچه با مالتی مدیا، سنسور پارک و دوربین عقب، دوربین پارک زیر آینه شاگرد، سقف پانوراما، تریم داخلی چرم مصنوعی، کروز کنترل، ترمز پارک برقی، اتوهلد، شش کیسه هوای ۱۰ نقطه ای، چراغ روشنایی روز، سنسور نور، تهویه اتوماتیک، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، استارت دکمه ای و… از جمله امکانات چانگان CS35 پلاس تیپ ۳ است. گفته می شود که CS35 تیپ ۲ فاقد سقف پانوراما بوده و تعداد کیسه هوای کمتری را هم دارد (تیپ ۲ دو کیسه هوا دارد). همچنین رینگ آلومینیومی تیپ ۳ چانگان CS35 پلاس ۱۸ اینچی است و در تیپ ۲ از رینگ ۱۷ اینچی استفاده می شود. دوربین زیر آینه سمت شاگرد و تهویه اتوماتیک هم در چانگان CS35 پلاس تیپ ۲ وجود ندارد. متقاضیان این کراس اوور چینی باید توجه داشته باشند که پس از این عرضه، در آینده تنها تیپ ۳ چانگان CS35 پلاس به ایران خواهد آمد و تیپ ۲ این خودرو صرفاً به صورت محدود در عرضه اولیه حضور دارد.
عکس های تولیدی: علیرضا پاداش

document.getElementById(“ak_js_1”).setAttribute(“value”,(new Date()).getTime())
اسب بخار فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با محور تست و بررسی ویدیویی خودروها آغاز کرد. این رسانه در همان سال پایگاه خبری خودرو را در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار اخبار مختلف صنعت خودرو، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پایگاه خبری اسب بخار یکی از پرمخاطب ترین رسانه های صنعت خودرو در ایران است و به صورت روزانه به اخبار و حواشی آن می پردازد.
source

سئو سایت

چکیده محبوب ترین مقالات خودرو ایران و جهان
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط digitalwebmaster